Zlomila rekord v Extrémnych premenách. Na Moniku musí byť manžel patrične hrdý

Zlomila rekord v Extrémnych premenách. Na Moniku musí byť manžel patrične hrdý

Po galavečere čakalo na Moniku prekvapenie.

To, že obezita ovplyvňuje jej život, si uvedomila, až keď zatúžila po tom, že sa stane mamou. Monika bola na začiatku roka zúfalá a nevedela, ako ďalej. Keď si ju Maroš vybral do Extrémnych premien, sľúbila, že dá do toho všetko. A naozaj tak bolo.

Monika sa pustila do svojej premeny tak, že zlomila rekord

V prvých troch mesiacoch schudla 26 kilogramov. Dala výpoveď v práci, len aby sa mohla venovať svojej premene a šla si za svojím snom. Po veľkom úspechu však prišiel veľký pád a váha sa zastavila. V polovici premeny jej telo začalo štrajkovať a nevedela s váhou dlho pohnúť. To bolo pre Moniku najväčšou skúškou. To bol však pre ňu moment, keď dokázala začať prijímať veci také, ako sú, a to vtedy, keď prestala bojovať so svojím telom. A vtedy nastal čas na tú ozajstnú premenu.

Na pódium prišla počas galavečera sebavedomá a šťastná Monika. Počas roka dokázala schudnúť 57 kíl. Jej manžel sa teraz na ňu nevie vynadívať. Po slávnostnom ukončení jej premeny ju čakal krásny moment. Konečne mohla mať svadobnú fotku s manželom, kde ju dokáže zdvihnúť na ruky on, a nie naopak, ako to bolo na ich svadbe.

FOTO:  Markíza

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie