Zlomila rekord v Extrémnych premenách. Na Moniku musí byť manžel patrične hrdý

Zlomila rekord v Extrémnych premenách. Na Moniku musí byť manžel patrične hrdý
Zdroj: Markíza

Po galavečere čakalo na Moniku prekvapenie.

To, že obezita ovplyvňuje jej život, si uvedomila, až keď zatúžila po tom, že sa stane mamou. Monika bola na začiatku roka zúfalá a nevedela, ako ďalej. Keď si ju Maroš vybral do Extrémnych premien, sľúbila, že dá do toho všetko. A naozaj tak bolo.

Monika sa pustila do svojej premeny tak, že zlomila rekord

V prvých troch mesiacoch schudla 26 kilogramov. Dala výpoveď v práci, len aby sa mohla venovať svojej premene a šla si za svojím snom. Po veľkom úspechu však prišiel veľký pád a váha sa zastavila. V polovici premeny jej telo začalo štrajkovať a nevedela s váhou dlho pohnúť. To bolo pre Moniku najväčšou skúškou. To bol však pre ňu moment, keď dokázala začať prijímať veci také, ako sú, a to vtedy, keď prestala bojovať so svojím telom. A vtedy nastal čas na tú ozajstnú premenu.

Na pódium prišla počas galavečera sebavedomá a šťastná Monika. Počas roka dokázala schudnúť 57 kíl. Jej manžel sa teraz na ňu nevie vynadívať. Po slávnostnom ukončení jej premeny ju čakal krásny moment. Konečne mohla mať svadobnú fotku s manželom, kde ju dokáže zdvihnúť na ruky on, a nie naopak, ako to bolo na ich svadbe.

FOTO:  Markíza

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie