Láska na prenájom: 143. epizóda

Láska na prenájom: 143. epizóda

Z hĺbky Burakovho podvedomia zrazu vypláva na povrch kľúčová spomienka, ktorá mnohé vysvetľuje. Vlastne... Úplne všetko!

Aby Eda (Hande Erçel) ušetrila svojho chránenca Kerema (Sina Özer) pred Serkanovou (Kerem Bürsin) zničujúcou kritikou, dá svojmu spolubývajúcemu veľmi jasné ultimátum – buď sa bude krotiť, alebo... Nebude viac mať kde spať! Keď si Aydan (Neslihan Yeldan) od Seyfiho (Alican Aytekin) vypočuje, oficiálne potvrdenie svojej domnienky, že Kemal (Sinan Albayrak) je Serkanov skutočný otec, najradšej by okamžite emigrovala niekam na Aljašku, len aby jednému i druhému nemusela povedať pravdu... Hoci Eda naisto vie, že večer zaspávala sama, navyše na improvizovanom lôžku na zemi, ráno ju trošku zaskočí, ale i neprehliadnuteľne poteší, keď sa prebudí v posteli, v objatí so Serkanom i malou Kiraz (Maya Başol). A to nie je zďaleka posledné prekvapenie, ktoré dnes bude musieť stráviť – tým druhým je totiž isté Kirazino veľmi konkrétne prianie!

To, aké ľahké je rozhádať sa hoc aj s najbližšími priateľmi, žiaľ, zakúsia i Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) s Enginom (Anıl İlte), keď sa pred Edou a Serkanom neprozreteľne zmienia o škole, do ktorej sa snažia dostať malého Cana (Ahmet Efe Metekoğlu). Buraka (Sinan Helvacı) škrie, že sa mu ani opakovane nedarí spojiť sa s Melek (Elçin Afacan). Nedvíha mu telefón, neodpovedá na esemesky - akoby sa mu vyhýbala, či čo...? Vôbec tomu nerozumie. No stačí krátky rozhovor s Keremom a odkiaľsi z hĺbky jeho podvedomia zrazu vypláva na povrch kľúčová spomienka, ktorá mnohé vysvetľuje. Vlastne... Úplne všetko! Vnímavej Ede neujde, ako veľmi Aydan záleží na tom, aby spolu Kemal so Serkanom vychádzali, a tak jej navrhne čosi ako malý výmenný obchod.

V snahe napraviť, čo pokazil – alebo skôr, čo si myslí, že pokazil – kajúcny Burak nechtiac raní Melek ešte viac ako predtým. Ayfer (Evrim Doğan) neveriacky sleduje, ako Aydan vyzbrojená tučnou obálkou v podstate pácha spoločenskú samovraždu. Chcelo by to zázrak...!

Sledujte v stredu, 25. mája, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie