Láska na prenájom: 149. epizóda

Láska na prenájom: 149. epizóda

Serkan je, pochopiteľne, podráždený, keď mu jeho láska urobí nie jeden, ale hneď niekoľko škrtov cez rozpočet. A tentoraz doslova.

Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) chce, aby si Eda (Hande Erçel) so Serkanom (Kerem Bürsin) užili tie najkrajšie medové týždne, a tak sa zo všetkých síl snaží nájsť riešenie problémov, do ktorých firmu uvrhlo zrušenie katarskej zákazky, úplne sama. Aydan (Neslihan Yeldan), Seyfi (Alican Aytekin) a Kemal (Sinan Albayrak) si zatiaľ krátia čas deklamovaním porekadiel, ktoré na túto neutešenú situáciu sedia ako, ehm... Riť na šerbeľ. Totálne od reality odtrhnutá Deniz (Ayşe Akın) si nesprávne vysvetlí Aydanino pozvanie ako šancu možno sa napokon predsa len stať jej nevestou. No rozčertená Ayfer (Evrim Doğan) ju rýchlo vráti do reality! Netrvá dlho a Eda zistí, čo sa Istanbule deje. No keďže Pırıl ju požiada o 48 hodín, zatiaľ Serkanovi nič nepovie, aby mu nepokazila svadobnú cestu. Vzhľadom na všetky jeho darčeky a prekvapenia je však asi len otázkou času, kedy bude musieť s pravdou von. Seyfi nevdojak vnukne Aydan a Ayfer zaujímavú myšlienku!

Hociaspoň sčasti  vie, akému neskutočnému stresu jeho krásna polovička aktuálne čelí, Engin (Anıl İlte) začína byť čoraz viac presvedčený o tom, že jej nevoľnosť má úplne iný, oveľa krajší dôvod... Serkan cíti v kostiach, že sa muselo stať niečo naozaj zlé, keď sa Eda zrazu správa tak čudne. Ale čo? Takže je, pochopiteľne, podráždený, keď mu jeho láska urobí nie jeden, ale hneď niekoľko škrtov cez rozpočet. A tentoraz doslova. Denizina chorobná posadnutosť Serkanom dosiahne nový strop...

Nech sa Melek (Elçin Afacan) snaží ako chce, tentoraz sa jej upokojiť najlepšiu kamarátku nepodarí. Nájsť totiž tie správne slová v takejto absurdnej situácii je skrátka takmer nemožné.

Sledujte v pondelok, 6. júna, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie