Láska na prenájom: 155. epizóda

Láska na prenájom: 155. epizóda

Každým dňom viac a viac zamilovaného Buraka sa veľmi dotkne zistenie, že si Melek nie je istá ani jeho citmi k nej, ani svojimi k nemu.

Aydan (Neslihan Yeldan) sa utápa v sebaľútosti – a, ako obvykle, príšerne preháňa... Nečudo, že Seyfi (Alican Aytekin) a Kemal (Sinan Albayrak) už sú z nej absolútne bezradní. Eda (Hande Erçel) je uveličená, keď jej Kiraz (Maya Başol) so Serkanom (Kerem Bürsin) predvedú úžasné kúzelnícke vystúpenie, za ktoré by sa nemusel hanbiť hádam ani sám veľký David Copperfield. Ibaže Melek (Elçin Afacan), Burak (Sinan Helvacı) a Ayfer (Evrim Doğan) si jej slzy vysvetlia nesprávne – ako príznak jej „depresie“... A, pochopiteľne, aj rozhovor medzi Aydan a Keremom (Sina Özer) týkajúci sa Piny (Doğa Özüm) a jej domnelej situácie sa nesie v podobnom duchu plnom strelených inotajov a omylov!

Na rozdiel od Engina (Anıl İlte) sa Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) stále odmieta vzdať už stratenej zákazky. A keďže ich jedinou šancou ešte zabodovať je presvedčiť Serkana, aby ešte niečo podnikol, je jasné, kam ich kroky budú smerovať hneď na druhý deň. Akoby Aydan už i tak nebola vystresovaná až hrôza, Kemal ju na smrť vydesí správou, kto sa k nim už onedlho chystá návštevu... Každým dňom viac a viac zamilovaného Buraka sa veľmi dotkne zistenie, že si Melek nie je istá ani jeho citmi k nej, ani svojimi k nemu. Svojou troškou k totálnemu informačnému chaosu prispeje i Pina, keď Ede a jej hosťom oznámi horúcu novinku o istom údajnom tehotenstve...

Eda si nemôže ani len päť minút vychutnať, keď sa jej podarí malý zázrak - uviesť na pravú mieru to ukážkové faux pas s falošnými architektmi. Ako inak opäť raz preto, že si niekto z jej blízkych niečo mylne vyloží!

Sledujte v stredu, 15. júna, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie