Láska na prenájom: 157. epizóda

Láska na prenájom: 157. epizóda

Hoci jej súrodenec, ktorého si tak veľmi priala, ešte ani nie je na svete, šidielko Kiraz už naňho žiarli až strach!

To, že sa Serkan (Kerem Bürsin) neustále pletie do vecí, do ktorých by pred dobro svojho vzťahu s Edou (Hande Erçel) i všetkých ostatných medziľudských vzťahov nemal, už pomaly, ale isto začína prekračovať všetky akceptovateľné hranice! Aydan (Neslihan Yeldan) ochutná trochu zo svojej vlastnej „medicíny“ – jej budúca svokra Yadigar (Parla Şenol) sa k nej totiž správa dosť podobne ako svojho času ona k Ede! Burak (Sinan Helvacı) zaskočí Melek (Elçin Afacan) prianím zoznámiť sa s jej rodinou. Enginovi (Anıl İlte) po chvíli premýšľania, ako by najlepšiemu priateľov pomohol odhaliť tajomstvo Edinho ultrazvuku, skrsne v hlave istý nápad... Ayfer (Evrim Doğan) sa rozhodne pomôcť Melek otestovať Buraka - či je pre ňu ten pravý.

Ako už x-krát predtým, ani v otázke, či je v práve Eda alebo Serkan, sa Engin a Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) nezhodnú... Keď sa Serkan dozvie, že k nim jeho otec (Sinan Albayrak) a babička prídu na pytačky – a to ešte dnes -, jeho reakcia je, ehm, povedzme, že nie práve ústretová. Kerem (Sina Özer) dostane správu, na ktorú už dlho čakal. Lenže obrovskú radosť už o pár sekúnd vystrieda frustrácia a bezradnosť. Hoci jej súrodenec, ktorého si tak veľmi priala, ešte ani nie je na svete, šidielko Kiraz (Maya Başol) už naňho žiarli až strach!

Neborákovi Burakovi naozaj niet čo závidieť, Ayferin test vzťahovej vhodnosti je totiž čosi ako stredoveké mučenie v novom šate. Aj keď Erdem (Sarp Bozkurt) zmenil imidž, stále je to, nuž... Erdem.

Sledujte v pondelok, 20. júna, o 20.30!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie