Pre šou musel podstúpiť veľkú zmenu: Obetoval vlastné súkromie

Tento muž stojí za úspechom jedinečnej šou.

Za úspechom reality šou Malé lásky stojí režisér Radovan Síbrt. Mladý režisér sa spolu so svojím tímom podujal monitorovať dianie v jednej z českých pôrodníc, aby tak mohla vzniknúť táto unikátna dokumentárna reality šou.

Sledovať príchod nového života na svet je niečo jedinečné. „To, čo zachytávame, by mohlo viesť ku konštruktívnej diskusii o pôrodníctve. Pôrod ako taký by sa mohol odtabuizovať, je to jeden z najkrajších okamihov v našich životoch."

TIP: Šou aká tu ešte nebola! Pôrody v priamom prenose

Radovan musel svoj tím dôsledne manažovať. „Striedali sme sa po dvanástich hodinách, museli sme sa striedať v iných intervaloch ako zdravotný personál, aby sme ich striedanie stihli zachytiť. Ja som sa v podstate presťahoval do penziónu vedľa pôrodnice na celú dobu nakrúcania šou. Väčšinu pôrodov som videl na vlastné oči."

Nakrúcanie v pôrodnici nebolo najjednoduchšie, no tím lekárov a sestier sa skvelo prispôsobil. „Bolo pre nás veľmi ťažké vybudovať si vzťah s personálom, vzťahy s pôrodníkmi sú veľmi krehké. Postupne sa náš vzťah upevňoval a to sa na projekte aj odrazilo. Pôrodnica v Plzni bola vybraná výborne."

Sledujte šou Malé lásky v utorok, 3. marca na Markíze!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie