Najväčšia dráma pred kamerami známej šou. Bábätko nedýchalo

Diváci tentoraz budú mať čo robiť, aby udržali slzy.

V dnešnej časti originálnej šou Malé lásky prekvapí divákov hneď niekoľko momentov. Tým prvým budú zrejme historicky najmladší účastníci, a to 15-ročná Katka a 17-ročný Tomáš, ktorí síce dieťa v takom mladom veku neplánovali, no počatie ich nevykoľajilo a na ich potomka sa veľmi tešili.

Mladý budúci otecko dokonca ukázal, že napriek tomu, že bol pri pôrode ešte pod zákonom, dokázal byť svojej polovičke veľkou oporou a aj starší muži by si z neho mohli pokojne zobrať príklad.

Ďalší prípad už nebol taký úsmevný. Od začiatku bolo pre 38-ročnú Annu Markétu tretie tehotenstvo komplikované. V prvých týždňoch jej na pohotovosti povedali, že zrejme potratila, no nakoniec sa ukázalo, že sa mýlili. Ani naďalej to však v priebehu tehotenstva nemala pre rôzne diagnózy ideálne.

Anna prišla do pôrodnice už v 33. týždni a dieťatko nemalo dostatočne vyvinuté pľúca. Aj keď lekár dúfal, že chlapec ešte zostane u maminy, malinký sa začal pýtať na svet, a preto museli rýchlo pripraviť sálu a Anna Markéta podstúpila akútny cisársky rez, na konci ktorého nastala pred kamerami situácia, ktorú nechce zažiť žiadna mamička. Predčasne narodený chlapček totiž nedýchal a lekári ho museli oživovať.

Nenechajte si ujsť Malé lásky v utorok o 22.25 h na Markíze!


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie