Meryem: 85. epizóda

Meryem: 85. epizóda

Keď rozrušený Savaş pochopí, čo sa mu nešťastná Yasmin dosť nešikovne snaží povedať, pochopiteľne ho to poriadne vykoľají.

Ľudia si – našťastie či nanešťastie, závisí od uhla pohľadu - len málokedy uvedomujú, aký je život krehký a šťastie prchavé. Rovnako ako to, že s tými, s ktorými sme sa ráno s úsmevom bezstarostne lúčili, sa už možno už nikdy nezvítame. To, aký deň je práve v kalendári, nehrá úlohu – Veľká noc, Vianoce či Valentín... Kaan (Mert Altınışık) očividne stále nechápe, že nemôže urobiť vôbec nič, aby mu Burcu (Serenay Aktaş) odpustila. A ešte menej, aby sa k nemu vrátila. Meryem (Ayça Ayşin Turan) naozaj nevie, čo Yasmin (Kübra Benlioğlu) po svojom priznaní, vlastne hneď niekoľkých priznaniach, od nej očakáva. A tobôž nie, ako jej pomôcť – alebo či jej vôbec chce pomôcť!

Smrť milovaného brata (Serhan Onat) akoby Beliz (Bestemsu Özdemir) úplne pripravila o rozum i o svedomie. Už viac nemá čo stratiť, a tak je pripravená urobiť čokoľvek a obetovať kohokoľvek, aby našla Oktaya (Cemal Toktaş) a pomstila sa mu! Správa o Yurdalovom (Uğur Çavuşoğlu) prekvapivom úteku zaúčinkuje u všetkých nezasvätených ako odistený granát. Keď rozrušený Savaş (Furkan Andiç) pochopí, čo sa mu nešťastná Yasmin dosť nešikovne snaží povedať, pochopiteľne ho to poriadne vykoľají.

Meryem je dojatá a veľmi šťastná, keď sa zásluhou jej valentínskeho darčeka muž jej života na chvíľku opäť zmení na malého chlapca... No aj Savaş má pre svoju lásku v talóne jedno prekvapenie – a ešte aké!

Sledujte vo štvrtok, 28. októbra, o 15.45!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie