Meryem: 85. a 86. epizóda

Meryem: 85. a 86. epizóda

Meryem si práve vo vychýrenom istanbulskom salóne skúša svadobné šaty, keď ju do trpkej reality vráti na smrť vystrašená Derin...

Ľudia si – našťastie či nanešťastie, závisí od uhla pohľadu - len málokedy uvedomujú, aký je život krehký a šťastie prchavé. Rovnako ako to, že s tými, s ktorými sme sa ráno s úsmevom bezstarostne lúčili, sa už možno nikdy nezvítame. To, aký deň je práve v kalendári, nehrá úlohu – Veľká noc, Vianoce či Valentín... Kaan (Mert Altınışık) očividne stále nechápe, že nemôže urobiť vôbec nič, aby mu Burcu (Serenay Aktaş) odpustila. A ešte menej, aby sa k nemu vrátila. Meryem (Ayça Ayşin Turan) naozaj nevie, čo Yasmin (Kübra Benlioğlu) po svojom priznaní, vlastne po hneď niekoľkých priznaniach, od nej očakáva. A tobôž nie, ako jej pomôcť – alebo či jej vôbec chce pomôcť!

Galéria

Smrť milovaného brata (Serhan Onat) akoby Beliz (Bestemsu Özdemir) úplne pripravila o rozum i o svedomie. Už viac nemá čo stratiť, a tak je pripravená urobiť čokoľvek a obetovať kohokoľvek, aby našla Oktaya (Cemal Toktaş) a pomstila sa mu! Správa o Yurdalovom (Uğur Çavuşoğlu) prekvapivom úteku zaúčinkuje u všetkých nezasvätených ako odistený granát. Keď rozrušený Savaş (Furkan Andiç) pochopí, čo sa mu nešťastná Yasmin dosť nešikovne snaží povedať, pochopiteľne ho to poriadne vykoľají.

Meryem je dojatá a veľmi šťastná, keď sa zásluhou jej valentínskeho darčeka muž jej života na chvíľku opäť zmení na malého chlapca... No aj Savaş má pre svoju lásku v talóne jedno prekvapenie – a ešte aké!

Derin (Açelya Topaloğlu) neveriacky sleduje, ako pani Nurten (Ayten Uncuoğlu) a Beliz zúrivo súperia o vrecko s peniazmi na Oktayov útek a zbraň, ktorá zrazu vystrelí. Naz (Özge Özacar) stále márne čaká na Berkov telefonát - netušiac, že jej už nikdy nezavolá, že už nikdy nikomu nezavolá... Meryem a Savaş si na matrike dohodnú termín sobáša. Güçlü (Kenan Acar) je jediný z jeho blízkych, kto vie, kam má budúci ženích naozaj namierené - a prečo. Derin sa z jej niekdajšieho kumpána obracia žalúdok, má z neho husiu kožu a najradšej by bola od toho vyšinutého sviniara na míle ďaleko. No zároveň vie, že ak niečo neurobí... Savaş a Meryem mu budú vydaní na milosť a nemilosť.

Galéria

Burcu nie je včerajšia, preto rýchlo pochopí, že sa deje niečo zlé. Nanešťastie však ona a Güçlü majú neustále za pätami tieň - Kaana. A ten sleduje svoje vlastné plány! Vlastne nie, nielen tie – ale i Oktayove. Meryem si práve vo vychýrenom istanbulskom salóne skúša svadobné šaty, keď ju do trpkej reality vráti na smrť vystrašená Derin...

Ak skutočne existuje niečo také, ako minulé životy, tak Oktay v jednom z nich určite musel byť mačkou. Pretože ten prekliaty diabol akoby mal deväť životov!

Sledujte v stredu, 8. novembra, o 10.35!

Nenechajte si ujsť ani českú komédiu Za vším hledej ženu - v sobotu, 11. novembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie