Meryem: 88. epizóda

Meryem: 88. epizóda

Derin je rozhodnutá zabrániť svadbe Savaşa a Meryem za každú cenu! No zrejme sa bude musieť zaradiť, pretože... Je tu ešte aj Oktay.

Savaş (Furkan Andiç) sa zo všetkých síl snaží utešiť zdrvenú Naz (Özge Özacar), no je to veľmi, veľmi ťažké – jej veľké láskavé srdce je naplnené žiaľom a výčitkami až po okraj, nedokáže prestať plakať... Keď Güçlü (Kenan Acar) konečne dá Burcu (Serenay Aktaş) prsteň, ktorý tak dlho nosí so sebou – a jej reakcia mu vyrazí dych. V tom najlepšom slova zmysle! Tülin (Sema Öztürk) je úprimne dojatá, keď ju Savaş krátko pred raňajkami požiada o niečo veľmi dôležité. Uvoľnená atmosféra plná nehy a lásky ale razom nepríjemne zhustne, keď sa dostaví naozaj nečakaný člen rodiny...

Ubolená Suzan Şahika (İpek Tenolcay), ktorej čas na zemi sa neodvratne chýli ku koncu, si robí obrovské starosti o svoju problémovú dcéru (Açelya Topaloğlu) – Derin je totiž stále rovnako posadnutá Savaşom ako predtým a rozhodnutá zabrániť jeho svadbe s Meryem (Ayça Ayşin Turan) za každú cenu! No zrejme sa bude musieť zaradiť, pretože... Je tu ešte aj Oktay (Cemal Toktaş).

Úbohá, úbohá Beliz (Bestemsu Özdemir) urobí osudovú chybu, keď hneď nevyužije jedinečnú šancu pomstiť Berkovu (Serhan Onat) smrť. Oktayovi sa tak naskytne príležitosť, v ktorú už ani nedúfal!

Sledujte v stredu, 3. novembra, o 15.50!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie