Meryem: 89. epizóda

Meryem: 89. epizóda

Güçlü sa konečne dočká zaslúženej odmeny za vytrvalý boj o svoju lásku, z ktorej je aj dnes jeleň - rovnako ako v deň, keď sa zoznámili.

Pre Savaşa (Furkan Andiç) a Meryem (Ayça Ayşin Turan) vôbec nie je ľahké hovoriť o dieťatku, ktoré si obaja tak veľmi prajú – pretože priviesť ho do sveta plného neuveriteľnej zloby a krutosti, ktorá ich oboch príšerne doráňala, im naháňa husiu kožu a spôsobuje vrásky na srdci... Oktay (Cemal Toktaş) síce naozaj nevie, čo jeho niekdajší komplic Ertan (Necmi Yapıcı) sleduje svojou nečakanou návštevou v jeho cele, no cíti v kostiach, že to neveští nič dobré. Nešťastná Naz (Özge Özacar) je nahnevaná na celý svet, no najviac na otca (Uğur Çavuşoğlu) a sestru (Kübra Benlioğlu), o ktorej existencii nemala ani najmenšie tušenie. Ešteže je tu Meryem...

Oktay má zvláštnu vlastnosť – alebo, ak chcete, nadanie – prebúdzať v ľuďoch to najhoršie. A ani Burcu (Serenay Aktaş) nie je výnimka. Správa o tom, čo sa stalo Beliz (Bestemsu Özdemir), už i tak dosť vykoľajenú Meryem ešte viac rozhodí. Malou útechou jej je aspoň Savaşova veľkorysosť... Yurdal si uvedomí, aj keď to zrejme len sotvakto z jeho najbližších vníma rovnako, že Yasmin je možno jeho jedinou šancou na pokánie a spásu. Güçlü (Kenan Acar) sa konečne dočká zaslúženej odmeny za vytrvalý boj o svoju lásku, z ktorej je aj dnes jeleň - rovnako ako v deň, keď sa zoznámili.

Žiadne mreže sveta nedokážu zadržať ani besniace živly, ani samotného diabla. A Oktay, žiaľ... Spadá pod obe tieto kategórie!

Sledujte vo štvrtok, 4. novembra, o 15.55!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie