Meryem: 90. epizóda

Meryem: 90. epizóda

Derin sa matkinu blížiacu sa smrť snaží vytesniť rovnako ako to, že Savaş miluje Meryem, aj keby sa od jedu rozliala na kolomaž!

Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) a Rıza (Sonat Dursun) si chvíľku vzájomne dodávajú odvahu, než sa ten starší a vplyvnejší z nich napokon odhodlá vstúpiť do „jamy levovej“ – čeliť hnevu a výčitkám sklamanej Naz (Özge Özacar) a tehotnej Tülin (Sema Öztürk), ktorá je (nielen) kvôli hormónom vskutku nevypočítateľná. Spoločná večera Savaşa (Furkan Andiç), Meryem (Ayça Ayşin Turan), Güçlüho (Kenan Acar) a Burcu (Serenay Aktaş) sa nesie v prekvapivo uvoľnenom duchu. Ťažko povedať, koho Tülinino nečakané rozhodnutie viac zaskočí – či Yurdala, Yasmin (Kübra Benlioğlu) alebo Naz...? No tak či onak, nepripúšťa žiadnu diskusiu!

Zdravotný stav Suzan Şahiky (İpek Tenolcay) sa stále zhoršuje, no Derin (Açelya Topaloğlu) si odmieta čo i len pripustiť, že tu už onedlho nebude. Vlastne sa túto informáciu snaží vytesniť rovnako ako to, že muž, ktorým je posadnutá, miluje inú ženu a chce s ňou spojiť svoj osud, aj keby sa od jedu rozliala na kolomaž! Güçlü si po prvý raz uvedomí, ako veľmi jeho láska trpí pre boľavé prianie, ktoré sa nikdy nenaplní... Keď sa mu Rıza nie celkom dobrovoľne prizná, že je už dlhšie zaľúbený do slečny, ktorú tiež veľmi dobre pozná, pobavený Yurdal mu sľúbi, že spolu pôjdu na pytačky.

Aj keď sa to spočiatku zdalo nemožné, diabolskému Oktayovi (Cemal Toktaş) sa napokon podarí ujsť spoza mreží. No zmiznúť z krajiny sa ani len nepokúsi, pretože stále chce to isté... Meryem.

Sledujte v piatok, 5. novembra, o 15.45!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie