Meryem: 91. epizóda

Meryem: 91. epizóda

Burcu sa napokon predsa len dozvie pravdu o Kaanových hriechoch – od toho najmenej pravdepodobného človeka v Istanbule!

Kaan (Mert Altınışık) už síce nemal v pláne pomáhať Oktayovi (Cemal Toktaş), pretože má vlastných problémov viac ako dosť, no nové okolnosti ho prinútia jeho predsavzatie zmeniť. Rıza (Sonat Dursun) pomôže Yurdalovi (Uğur Çavuşoğlu) dostať sa v prestrojení do nemocnice, aby mohol byť spolu so svojou rodinou a s jej najnovším členom, ktorý pre jeho záchranu riskoval vlastný život – s Yasmin (Kübra Benlioğlu). Güçlü (Kenan Acar) nevie, o koho má väčší strach – či o Burcu (Serenay Aktaş), ktorú práve odvolali k prípadu, alebo o Savaşa (Furkan Andiç), aby nespravil nejakú hlúposť...?

Derin (Açelya Topaloğlu) prezieravo predstiera bezvedomie, aby prekabátila Oktaya. Aj keď jej podarený exmanžel robí všetko pre to, aby nikdy nespoznala celú škaredú pravdu o ňom a jeho hriechoch, Burcu sa ju napokon predsa len dozvie – od toho najmenej pravdepodobného človeka v Istanbule, ba v celom celučičkom Turecku! Len čo sa za Oktayom zabuchnú dvere, Derin začne horúčkovito konať...

Netrvá dlho a informácia o tom, čo hrozí Savaşovi, sa dostane až k Meryem (Ayça Ayşin Turan). Nečudo, že je po celý čas ako na ihlách – obzvlášť, keď nikomu nemôže povedať, čo sa deje! Teda, niekomu predsa... Beliz (Bestemsu Özdemir).

Sledujte v utorok, 9. novembra, o 15.50!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie