Meryem: 92. epizóda

Meryem: 92. epizóda

Aj keď ju Ertan vcelku chápe, Belizino skalopevné presvedčenie, že Oktay stále žije, považuje za absurdné.

Meryem (Ayça Ayşin Turan) má konečne opäť dôvod sa usmievať – ten zo všetkých najkrajší... Savaş (Furkan Andiç) chystá pre svoju lásku obrovské prekvapenie, do ktorého je zasvätených len zopár najbližších priateľov. Güçlü (Kenan Acar) a Burcu (Serenay Aktaş), samozrejme. Naz (Özge Özacar) a Tülin (Sema Öztürk) majú veľmi čudný pocit, keď sa po dlhom čase opäť chystajú prekročiť brány niekdajšieho sídla Sargunovcov. No pozvala ich Yasmin (Kübra Benlioğlu), ktorá je už v podstate neodmysliteľným členom rodiny, a tak niet cesty späť... Našťastie!

Aj keď ju Ertan (Necmi Yapıcı) vcelku chápe, Belizino (Bestemsu Özdemir) skalopevné presvedčenie, že Oktay (Cemal Toktaş) stále žije, považuje za absurdné. Naz a Savaş vymyslia, ako Yasmininu dojemnú ponuku odmietnuť, a zároveň ju predsa istým spôsobom prijať. Beliz vždy bola veľmi bystrá, a tak jej stačí len pár informácií a rýchlo si dá dve a dve dokopy! Derin (Açelya Topaloğlu) nechce nikoho zaťažovať svojimi problémami, a tak sa s najboľavejšou stratou v živote snaží hrdinsky vyrovnať úplne sama...

Güçlü sa nechá uniesť svojimi citmi k Burcu a požiada ju, aby sa k nemu nasťahovala. Jej odpoveď ho poriadne zaskočí! Zdrvená Derin nedokáže prekročiť svoj tieň, no tentoraz... Je tu, našťastie, niekto, kto to urobí za ňu.

Sledujte v stredu, 10. novembra, o 15.50!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie