Meryem: 93. epizóda

Meryem: 93. epizóda

Ktovie, či by si Güçlü s Burcu a Savaş s Meryem aj naďalej užívali svoj výlet, keby čo i len tušili, že... Oktay stále žije!

Meryem (Ayça Ayşin Turan) konečne nájde spôsob, ako Savaşovi (Furkan Andiç) oznámiť tú najkrajšiu správu zo všetkých. Utajiť to pred Güçlüom (Kenan Acar) a Burcu (Serenay Aktaş) sa zdá byť temer nemožné, hoci tí dvaja momentálne majú, ehm... Povedzme, že trochu iné „problémy“. Naz (Özge Özacar) si zas a znova číta Berkovo (Serhan Onat) nádherné venovanie. Pomôcť jej vyjsť zo začarovaného kruhu smútku a ľútosti, v ktorom uviazla, jej však s trochou šťastia možno pomôže niekto, kto trpí rovnako - Beliz (Bestemsu Özdemir).

Ktovie, či by si oba zamilované páry aj naďalej užívali svoj výlet, keby čo i len tušili, že ich najhoršia nočná mora sa ešte neskončila, pretože... Oktay (Cemal Toktaş) stále žije! A je ešte šialenejší, ešte nevyspytateľnejší a ešte nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým! Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) s dojatím sleduje, ako si Naz a Yasmin (Kübra Benlioğlu), medzi ktorými to donedávna nepríjemne iskrilo temer pri každom stretnutí, medzičasom spolu rozumejú každým dňom viac a viac - ako správne sestry.

Deň, ktorého sa Meryem a Savaş už nevedia dočkať, je konečne tu – deň, keď sa z nich pred Bohom i pred zákonom stanú manželia...

Sledujte vo štvrtok, 11. novembra, o 15.50!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie