Konečne máme robotu, už neutierame len prach z poličiek: Plantáž praská vo švíkoch

Konečne máme robotu, už neutierame len prach z poličiek: Plantáž praská vo švíkoch
Zdroj: TV Markíza

Účinkovanie v šou Na nože spôsobilo poriadny ošiaľ. Reštauráciu zaplavili „mäsožravci“!

Nedávno sa v šou Na nože objavila martinská reštaurácia Plantáž Bistro. Majitelia Marcus a Petr stavili na vegánsky koncept, no po prvých úspechoch v podnikaní sa dostali až na pokraj krachu. Pomôcť im mal šéfkuchár Martin Novák. Aj ako presvedčený milovník mäsa vykúzlil zaujímavé vegánske jedlá, nastavil správne procesy a majiteľom ukázal cestu, ktorá by mala viesť k vytúženému cieľu. A zdá sa, že sa to podarilo.

​Marcus, Petr a čašníčky Mária s Nikolou sa prišli pochváliť do Telerána, ako sa im momentálne darí, a zároveň odprezentovali jedlá, ktoré aktuálne ponúkajú hosťom. Po odvysielaní epizódy nastal skutočný ošiaľ, ktorý vyvrcholil po štyroch dňoch. Okrem stálej klientely pribúdajú noví zákazníci, najmä z radov „mäsožravcov“ a reštaurácia býva poriadne plná. Aby to to tak aj zostalo, Marcus s Petrom pripravujú viaceré novinky a sľubujú aj videá v štýle, ako ich to učil Martin Pyco Rausch.

Galéria

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože si môžete pozrieť o 20.30 h na Markíze. Ak ste ešte nevideli aktuálnu časť práve z reštaurácie Plantáž Bistro, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie