Na telo je po letnej prestávke späť. Stalo sa najsledovanejším programom dňa

Na telo je po letnej prestávke späť. Stalo sa najsledovanejším programom dňa

Ďalšie najvyššie priečky v nedeľnom rebríčku sledovanosti obsadili večerné spravodajské relácie Počasie a Televízne noviny.

Na obrazovky televízie Markíza sa v nedeľu 20. augusta 2023 po skrátenej letnej prestávke vrátila dlhodobo divácky najúspešnejšia politická diskusná relácia Na telo. V oboch hlavných cieľových skupinách sa stala dokonca absolútne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

Včerajšie vydanie, v ktorom moderátor Michal Kovačič vôbec prvý raz privítal vo vzájomnom dueli podpredsedu strany Demokrati Jaroslava Naďa a predsedu hnutia Republika Milana Uhríka, zvíťazilo so skvelým ratingom 5,4 % a vysoko nadpriemerným trhovým podielom 30,3 % v obchodne podstatnej cieľovej skupine 12 - 54.

Celá epizóda na Voyo

Obsahovo atraktívnu reláciu, ktorá priniesla aj čerstvý exkluzívny prieskum preferencií strán od agentúry FOCUS, si na Markíze po 13.00 h pozrelo 361-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom dosah mala až na 459-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Ďalšie dve priečky v nedeľnom rebríčku sledovanosti obsadili večerné spravodajské relácie Počasie (rating 5,3 % / share 23,8 % v CS 12 - 54) a Televízne noviny (rating 4,9 % / share 24,5 % v CS 12 - 54). Aktuálne informácie o počasí si nenechalo ujsť 336-tisíc divákov a súhrn najdôležitejších udalostí dňa 333-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, so zásahom až 551-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Na obrazovkách stanice Markíza KRIMI v nedeľu výrazne zabodovala dvojitá dávka českého kriminálneho seriálu Špecialisti (rating 1,4 % / share 5,4 % a rating 1,3 % / share 7,0 % v CS 12-54).

Dáta sú uvedené v meraní LIVE+TS0-3+HOSTIA. Reach je uvedený s podmienkou tri minúty a viac. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

Najnovšie videá z relácie Na telo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie