Krásny vzťah Tomáša s maminou: Budúce nevesty, dajte sa do pozoru!

Krásny vzťah Tomáša s maminou: Budúce nevesty, dajte sa do pozoru!

Tomáš rozoberal každý vzťah s jeho mamou a vždy dal na jej rady.

Atraktívny a charizmatický Tomáš Tarr sa narodil v Štúrove, momentálne však žije a pracuje v thajskom Bangkoku. Podniká v kreatívnom priemysle, kde má množstvo klientov, ktorým sa stará o marketingovú podporu. Okrem toho investuje a pracuje na otvorení vlastného biznisu. Príležitostne sa venuje modelingu a herectvu. Napriek tomu, že nikdy nemal núdzu o ženy, zatiaľ sa mu nepodarilo nájsť tú pravú.

Tomáš má so svojou mamou krásny vzťah, ktorý sa len tak nevidí. Sú si veľmi blízki aj napriek tomu, že Tomáš žije tisícky kilometrov od rodného domova. Ako sám povedal, zdôveruje sa mamine a vždy vie o každej žene, ktorá sa v jeho živote ocitne.

Ja a mama máme super vzťah. Sme ako najlepší kamaráti. Vie o všetkom, o každej priateľke aj o zlomenom srdci. Voláme si každý deň, aj keď som v Bangkoku. Keď mám nejaký problém s priateľkou, vždy to riešim s maminou, prezradila hlavná hviezda šou Ruža pre nevestu.

Pri hodnotení Tomášových vzťahov si jeho mamina nedala servítku pred ústa. Čo hovorí na synove bývalé frajerky, sa dozviete v rozhovore.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie