Sklamaná Mirka: Tomáša zmanipulovalo rozmaznané dieťa, ktorému išlo o peniaze

Sklamaná Mirka: Tomáša zmanipulovalo rozmaznané dieťa, ktorému išlo o peniaze

Mirka do poslednej chvíle čakala, že si ju Tomáš vyberie. Po šou má jasno, akého muža si hľadá.

Mirka a Tomáš mali medzi sebou chémiu od začiatku. Ako prvú si ju vybral na celodenné rande a ako jediná zo všetkých dievčat strávila dva celé dni na rande s Tomášom. Aj Mirkiným rodičom sa Tomáš veľmi páčil. Na konci šou však ružu nedostala a bola veľmi sklamaná. V rozhovore nám opísala svoje pocity a aj to, prečo si myslí, že Petrana zvíťazila.

Tomáš do poslednej chvíle nevedel, koho si vo finále vyberie. Ty si pôsobila celý čas veľmi pokojne, nebolo na tebe vidieť, že by si bola nervózna. Tušila si, ako sa rozhodne?

To, ako sa Tomáš rozhodne, som netušila do poslednej sekundy. Bola som tak 50/50. Na jednej strane som verila, že sa bude držať štandardov, ktoré prezentoval celý čas, akú ženu si hľadá. Preto som si myslela, že do týchto štandardov zapadám práve ja. Na druhej strane som však videla, akú taktiku zvolila Petrana a veľa chlapov na to skočí veľmi ľahko a nevidí, že sú manipulovaní. Bola som z toho sklamaná, že si nevybral mňa, najmä z dôvodu, že som ho považovala za silného sebavedomého muža, ktorý vie, čo robí a vidí veci. Ja potrebujem pri sebe silného muža, ktorý sa nenechá zmanipulovať rozmaznaným dieťaťom, ktorému ide len o peniaze a víťazstvo.

Ako reagovala tvoja rodina po finále? 

Rodičia boli, samozrejme, sklamaní, pretože videli, že k Tomášovi cítim niečo viac, a že sa s ním cítim veľmi dobre a mám ho rada. Je to typ muža, aký sa mi páči. Tak ich to sklamalo, že po mentálnej stránke sme neboli na jednej vlne.

Ktoré momenty ťa najviac prekvapili teraz, keď sa na šou pozeráš v televízii?

Najviac ma prekvapila Petrana, ktorá sa vo vile zo začiatku prezentovala, že sa jej Tomáš vôbec nepáči a v televízii sa vyjadruje od prvej epizódy, že to ide vyhrať. Prekvapila ma aj Diana, vôbec som netušila, že plakala, pretože si ju Tomáš nezobral na rande. Prekvapili ma vyjadrenia, ktoré padali na moju osobu, najmä to, že som žiarlivá. Počas celej šou som nedala jediný náznak toho, že by som žiarlila. Prekvapil ma aj Tomáš, keď sa vyjadril, že na ceremoniáli ruží stojím sebavedomo, lebo viem, že ružu dostanem. Pritom to vôbec nebola pravda. Ja som bola pred každým ceremoniálom v strese, s výnimkou asi posledných dvoch.

Hoci si lásku v šou nenašla, čo ti šou dala do života?

Bola to neuveriteľná životná skúsenosť, za ktorú som neskutočne vďačná. Nikdy na tieto momenty nezabudnem. Bol to jeden z najkrajších zážitkov v mojom živote. Človek nezažíva takéto zážitky každý deň. Taktiež to bola veľká skúška osobnosti. Človek je tam pod veľkým psychickým tlakom, a teda má možnosť sa spoznať ešte viac v situáciách, ktoré by v bežnom živote nemal ako zažiť.

Si momentálne otvorená tomu, aby si si nejakého muža pustila do života?

Jednoznačne áno, verím, že si ma ten správny a silný muž nájde.

Určite si nemala núdzu o mužskú pozornosť ani pred šou, ako sa to však zmenilo po nej? Vypisujú ti muži na sociálnych sieťach alebo ťa oslovujú na ulici?

Ja som nemala nikdy nejako veľa správ od mužov a nezmenilo sa to ani teraz po šou. Deväťdesiat percent správ, ktoré dostávam, sú od žien. Čo ma práve veľmi teší, že som inšpiráciou jednak pre ženy staršie ako som ja, alebo pre moje rovesníčky a zároveň, že som vzorom aj pre mladšie generácie. 

Pozrite si Mirkinu prvú reakciu po šou:

Ak ste nestihli finále šou Ruža pre nevestu, sledujte ho tu:

Celá epizóda na Voyo

​Bonusy a zákulisie nájdete v šou Bez ruže: 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie