S hlavou v oblakoch: 152. a 153. epizóda

S hlavou v oblakoch: 152. a 153. epizóda

Aj ďalší pokus pomôcť Canovi rozpamätať sa dopadne neslávne. Práve naňho totiž niečo lezie, neustále kýcha a prakticky nič necíti!

Aj keď prvý pokus so zázračným odvarom trápne zlyhá, Melahat (Ferdi Baycu Güler) s Mevkibe (Özlem Tokaslan) rozhodne nie sú pripravené prijať porážku. Práve naopak! A keďže jablko nepadá ďaleko od stromu, asi neprekvapí, že živelná pohroma Sanem (Demet Özdemir) je na tom v istom zmysle v podstate úplne rovnako, a tak spontánne odštartuje ďalší plán, aby v Canovi (Can Yaman) prebudila spomienky... Akýmsi zázrakom to vážne zafunguje, hoci len slabučko, no keďže Can si to nechá iba pre seba, Sanem ani nevie, že spontánne zvolená taktika improvizovanej hádky by mohla byť tým správnym kľúčom na odomknutie jeho spomienok! Pahltný Nihat (Berat Yenilmez) urobí manželke i dcéram nechtiac škrt cez rozpočet, keď sa ulakomí na niečo určené špeciálne ich dnešnému vzácnemu hosťovi. Všetci sa tak nedobrovoľne presunú zo záhrady Aydınovcov do nemocnice! Sanem veľmi raní, keď si uvedomí, že Canovi možno to, že na všetko zabudol... Vyhovuje. Can sa po rozhovore s otcom (Ahmet Mark Somers) rozhodne prísť na iné myšlienky na obľúbenej horskej chate, ktorú si pán Aziz špeciálne kvôli nemu na istý čas prenajal od nového majiteľa. Pani Hüma (İpek Tenolcay) ťažko nesie, že hoci ju si starší syn pamätá, to, že si k sebe po všetkých tých rokoch konečne našli cestu a udobrili si, už nie... Drahúšik (Cihan Ercan) v kamarátskej snahe pomôcť utrápenému Cey Ceyovi (Anıl Çelik) prísť na iné myšlienky len rozjatrí jeho rany. Ešteže je tu Deren (Tuğçe Kumral) a jej rokmi overený spôsob, ako ho dať zase do laty! Vo vzťahu pána Aziza a Mihriban (Sevinç Erbulak) to začína nenápadne škrípať. Ako inak, dôvodom je jeho exmanželka.

Sanem myslí iba na Cana, takže keď Cey Cey počas brainstormingu nadhodí čosi o jej vôni, dostane ďalší skvelý nápad! A tak kým Can usilovne pracuje na novej prezentácii, ona vo svojom malom kráľovstve vôní starostlivo kombinuje a mieša jednu jedinečnú esenciu s druhou, treťou, štvrtou... No aj ďalší pokus pomôcť Canovi rozpamätať sa dopadne neslávne. Práve naňho totiž niečo lezie, neustále kýcha a prakticky nič necíti! Všetci v agentúre sú totálne vystresovaní, pretože kým tí dvaja sú spolu práve v horskej chate, klient dnes očakáva sľúbenú prezentáciu – a tej, samozrejme, niet. Ešteže sa veci nečakane chopí tá asi najmenej spontánna osoba zo všetkých so vskutku šialenou improvizáciou... Verte tomu alebo nie, Leyla (Öznur Serçeler)! Na druhej strane však práve ona i s Emrem (Birand Tunca) neúmyselne zmaria ďalšiu krehkú šancu ich súrodencov opäť sa zblížiť...

Cey Cey tak dlho provokuje svojho spolubývajúceho Drahúšika, až ho ten, dotknutý, skutočne vyhodí z bytu. Jeho neurotický kamarát tak skončí na ulici. Teda, na chvíľku... Sanem, plná nádeje, si náhodou vypočuje, čo nemá – a zlomí jej to srdce!

Sledujte v stredu, 17. augusta, o 21.25!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie