S hlavou v oblakoch: 154. a 155. epizóda

S hlavou v oblakoch: 154. a 155. epizóda

Počas spoločnej večere s Canom a jeho pomyselným dvojčaťom Ayçou sa Sanem cíti príšerne. No ak to bude potrebné, je pripravená na boj!

Sanem (Demet Özdemir) sa už dávno necítila tak mizerne ako práva dnes - ako inak, ide o Cana (Can Yaman). Náladu jej síce aspoň trochu vylepší, keď „zlý kráľ“ zaslúžene povýši jej staršiu sestru (Öznur Serçeler), no keď s ním krátko nato uviazne v dopravnej zápche... Radšej si presadne na motorku neznámeho chlapíka, aby s tým neznesiteľným uhundrancom, ktorému sa asi ničím nezavďačí, nemusela dýchať rovnaký vzduch. Oh, a áno, tak trochu aj preto, aby sa aspoň pokúsila zachrániť dôležitú zákazku, o ktorú by zrejme definitívne prišli. Sotva sa pán Aziz (Ahmet Mark Somers) a Mihriban (Sevinç Erbulak) udobrili, už to medzi opäť boľavo pokrivkáva... Celý tím agentúry Skvelý nápad sa horúčkovito snaží vymyslieť, ako z fiktívneho slávneho režiséra, na ktorého úžasnú (a tiež fiktívnu) prácu nalákali svojho najnovšieho klienta, urobiť skutočného. Leyla s Emrem (Birand Tunca) dokonca, pre dobro veci, neváhajú opäť kontaktovať hackera, s ktorým už mali v minulosti do činenia... Na rozdiel od zvyšku svojej rodiny, ktorá je novým spolubývajúcim Cey Ceyom (Anıl Çelik) očividne nadšená, Nihat (Berat Yenilmez), ktorý je jeho zásluhou na prísnej diéte, sa už nevie dočkať, kedy sa ten malý fúzatý chlapík, ktorého Mevkibe (Özlem Tokaslan) medzičasom považuje za syna no on skôr za čosi ako triedneho nepriateľa, opäť odsťahuje! Cana a Sanem nečakaná dráma konečne postrčí tým správnym smerom. Ak aj nič iné, už sa k sebe rozhodne nesprávajú ako dvaja cudzinci. Cey Cey si, ani nevie ako, znepriatelí ďalšieho chlapa, s ktorým žije pod rovnakou strechou... Správne, Emreho.

Keď sa v agentúre po prvý raz objaví atraktívna klientka Ayça (Dilek Serbest), ktorá je tak trochu ako Lara Croft (a tak trochu ako Can v sukni), Cey Ceyovi, Drahúšikovi (Cihan Ercan) a Deren (Tuğçe Kumral) sa podarí fatálne faux pas, keď si ju zmýlia s uchádzačkou o prácu recepčnej... Sanem je z dych vyrážajúcej podobnosti Cana a jeho ženskej verzie totálne vykoľajená – od hŕby retiazok s príveskami až po turistické čižmy luxusnej značky! Vďaka Emremu sa Drahúšik a Cey Cey konečne udobria. Počas spoločnej večere s Canom a jeho pomyselným dvojčaťom Ayçou sa Sanem cíti príšerne. No ak to bude potrebné, je pripravená na boj! Na rozdiel od dobrej duše Mevkibe, ktorej pri rozlúčke s Cey Ceyom puká srdce, Nihat, šťastný ako blcha v kožuchu, nielenže nevyroní ani jedinú slzičku, ale dokonca tancuje od šťastia. Doslova!

Pán Aziz sa spontánne rozhodne opustiť Istanbul a vyraziť si do Amsterdamu. Definitívne sa tak uzatvára jedna ďalšia kapitola... Keď sa to napokon dozvie aj pani Hüma (İpek Tenolcay), pochopiteľne, poriadne ju to rozladí...

Sledujte vo štvrtok, 18. augusta, o 21.25!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie