S hlavou v oblakoch: 159. a 160. epizóda

S hlavou v oblakoch: 159. a 160. epizóda

Keď Sanem zistí, že Can sa stretáva s Ayçou a jej priateľmi a plánujú spoločnú výpravu, niečo sa v nej zlomí a... Zaradí spiatočku.

Mihribanin (Sevinç Erbulak) nehodný nevlastný otec rozohrá špinavú hru s nič netušiacou Melahat (Ferdi Baycu Güler). Keď sa na nakrúcaní kampane objaví Ayça (Dilek Serbest), aj dámam zo štvrte neujde jej nápadná podobnosť s Canom (Can Yaman). Akoby aj mohla...? Odhadnúť z reakcií jej strýka, či sa agentúra vydala správnym smerom alebo nie, je v podstate nemožné – po celý čas sa totiž tvári záhadnejšie ako sfinga! A ako správny obchodník, chce poznať i prácu konkurencie než sa rozhodne definitívne... Akoby nakrúcanie nebolo už i tak dosť dramatické, po nečakaných odhaleniach skončí v mdlobách najskôr Hüma (İpek Tenolcay), a vzápätí i Melahat! Nuž a pre jednu z nich je šok taký veľký, že sa, nešťastná, radšej rozhodne na istý čas opustiť krajinu. Keď Sanem (Demet Özdemir) zistí, že Can sa stretáva s Ayçou a jej priateľmi a plánujú spoločnú výpravu, niečo sa v nej zlomí a... Zaradí spiatočku. Stačí jediný pohľad do užialených očí mladšej dcéry a na kufor v jej ruke a Mevkibe (Özlem Tokaslan) hneď vie, koľká bije, ani sa nemusí pýtať. Prejde sotva pár minút a správu o jej návrate domov si povestné vrabce čvirikajú nielen v jej rodnej štvrti!

Galéria

Nihat (Berat Yenilmez) a Sanem sú - na rozdiel od Mevkibe, ktorej sa ten nápad vôbec, ale vôbec nezdá šťastný – nadšení z predstavy, že ich malý obchodík rozbehne donáškovú službu. Hoci si Can na svoj život so Sanem ešte stále nespomína, to, že už nie je súčasťou toho súčasného ho trápi. Akoby mal zrazu namiesto srdca len veľké zívajúce nič plné boľavej prázdnoty... Nová práca motorizovaného kuriéra je pre Sanem veľkou výzvou. Okrem iného aj preto, že v nej zákazníci neraz spoznávajú svoju obľúbenú spisovateľku! Po úspešnej prezentácii novej kampane Ayça Canovi nenápadne naznačí, že má oňho nielen čisto priateľský záujem... Keď Sanem zbadá v prístave zamysleného Cana, stratí kontrolu nad svojím skútrom, nabehne na obrubník a havaruje. Našťastie sa zdá, že sa nič vážne nestalo, no keď jej okrem pár náhodných okoloidúcich pribehne na pomoc i Can, Sanem v panike nenapadne nič lepšie ako predstierať, že rovnako ako on, ehm... Stratila pamäť!

Všetci v agentúre sú smutní a sklamaní, keď sa dozvedia, že Sanem odmieta prísť na párty, ktorej má byť čestným hosťom. Ešteže Drahúšik (Cihan Ercan) s Cey Ceyom (Anıl Çelik) majú, ako vždy, v zálohe prakticky nepriestrelný (čo v preklade znamená totálne strelený) plán, ako ju tam dostať aj proti jej vôli. Ayçine nádeje, že sa jej v neprítomnosti Canovej pôvabnej expriateľky možno konečne podarí uňho zabodovať, sa tak raz-dva rozplynú ako para nad hrncom...!

Sledujte v utorok, 18. júna, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú klasiku Pomáda s Johnom Travoltom a Oliviou Newton John - v nedeľu, 23. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie