S hlavou v oblakoch: 158. a 159. epizóda

S hlavou v oblakoch: 158. a 159. epizóda

Keď Sanem zistí, že Can sa stretáva s Ayçou a jej priateľmi a plánujú spoločnú výpravu, niečo sa v nej zlomí a... Zaradí spiatočku.

Mevkibe (Özlem Tokaslan) spozornie, keď z Melahat (Ferdi Baycu Güler) mimovoľne vyletí i niečo, čo v kontexte s jej údajným rozprávkovým dedičstvom vyznieva dosť podozrivo. No nechce kamarátke kaziť radosť, ani zbytočne privolávať nejakú katastrofu, a tak si radšej zahryzne do jazyka. Nanešťastie... Sanem (Demet Özdemir) má čudný pocit, akoby sa v čase jej neprítomnosti Deren (Tuğçe Kumral) naklonovala, či čo. Leyla (Öznur Serçeler) sa totiž zrazu správa ako jej rodné dvojča! Ayçin (Dilek Serbest) nečakaný príchod do agentúry neveští nič dobré. A skutočne – zdá sa totiž, že ich konkurencia vytiahla do boja tie najsilnejšie zbrane! Keď sa Drahúšik (Cihan Ercan) s Cey Ceyom (Anıl Çelik) dozvedia o šťastí, ktoré postretlo Melahat, zareagujú presne tak, ako by asi zareagovala drvivá väčšina susedov... Hneď začnú plánovať, na čo by jej peniaze použili, ak by sa s nimi o ne podelila! Sanem rozladí, keď Can (Can Yaman) nielenže neodmietne Ayçino pozvanie na akčné dobrodružstvo s jej priateľmi, ale očividne má vážne chuť sa ho zúčastniť. Leyla nafinguje „náhodné stretnutie“ s dávnou známou, len aby zistila, čo asi chystá ich konkurencia. Nedopadne to však najlepšie, a tak sa rozhodne trochu pritvrdiť... Sanem a Mihriban (Sevinç Erbulak), ktoré majú každá dôvod hnevať sa na jedného z Divitovcov, si navzájom vylejú srdcia – a popritom to trošku preženú s alkoholom. Nielen Emre (Birand Tunca), ale všetci v agentúre sú v obrovskom šoku z toho, čo Leyla urobila pre záchranu firmy. Žiaľ, nie v pozitívnom. Jej nová rétorika im totiž kohosi nápadne pripomína... Správne, Aylin (Sevcan Yaşar)! Can dostane nápad na novú, v mnohých ohľadoch priam prevratnú reklamnú kampaň...

Mihribanin nehodný nevlastný otec rozohrá špinavú hru s nič netušiacou Melahat. Keď sa na nakrúcaní kampane objaví Ayça, aj dámam zo štvrte neujde jej nápadná podobnosť s Canom. Akoby aj mohla...? Odhadnúť z reakcií jej strýka, či sa agentúra vydala správnym smerom alebo nie, je v podstate nemožné – po celý čas sa totiž tvári záhadnejšie ako sfinga! A ako správny obchodník, chce poznať i prácu konkurencie než sa rozhodne definitívne... Akoby nakrúcanie nebolo už i tak dosť dramatické, po nečakaných odhaleniach skončí v mdlobách najskôr Hüma (İpek Tenolcay), a vzápätí i Melahat! Nuž a pre jednu z nich je šok taký veľký, že sa, nešťastná, radšej rozhodne na istý čas opustiť krajinu. Keď Sanem zistí, že Can sa stretáva s Ayçou a jej priateľmi a plánujú spoločnú výpravu, niečo sa v nej zlomí a... Zaradí spiatočku.

Stačí jediný pohľad do užialených očí mladšej dcéry a na kufor v jej ruke a Mevkibe hneď vie, koľká bije, ani sa nemusí pýtať. Prejde sotva pár minút a správu o jej návrate domov si povestné vrabce čvirikajú nielen v jej rodnej štvrti!

Sledujte v pondelok, 22. augusta, o 21.25!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie