S hlavou v oblakoch: 160. a 161. epizóda - FINÁLE

S hlavou v oblakoch: 160. a 161. epizóda - FINÁLE

Láska lieči... A tak sotva ju Can opäť vpustí do svojho srdca, v pamäti sa mu vynorí nie jedna, ale celý vodopád spomienok!

Nihat (Berat Yenilmez) a Sanem (Demet Özdemir) sú - na rozdiel od Mevkibe (Özlem Tokaslan), ktorej sa ten nápad vôbec, ale vôbec nezdá šťastný – nadšení z predstavy, že ich malý obchodík rozbehne donáškovú službu. Hoci si Can (Can Yaman) na svoj život so Sanem ešte stále nespomína, to, že už nie je súčasťou toho súčasného ho trápi. Akoby mal zrazu namiesto srdca len veľké zívajúce nič plné boľavej prázdnoty... Nová práca motorizovaného kuriéra je pre Sanem veľkou výzvou. Okrem iného aj preto, že v nej zákazníci neraz spoznávajú svoju obľúbenú spisovateľku! Po úspešnej prezentácii novej kampane Ayça (Dilek Serbest) Canovi nenápadne naznačí, že má oňho nielen čisto priateľský záujem... Keď Sanem zbadá v prístave zamysleného Cana, stratí kontrolu nad svojím skútrom, nabehne na obrubník a havaruje. Našťastie sa zdá, že sa nič vážne nestalo, no keď jej okrem pár náhodných okoloidúcich pribehne na pomoc i Can, Sanem v panike nenapadne nič lepšie ako predstierať, že rovnako ako on, ehm... Stratila pamäť! Všetci v agentúre sú smutní a sklamaní, keď sa dozvedia, že Sanem odmieta prísť na párty, ktorej má byť čestným hosťom. Ešteže Drahúšik (Cihan Ercan) s Cey Ceyom (Anıl Çelik) majú, ako vždy, v zálohe prakticky nepriestrelný (čo v preklade znamená totálne strelený) plán, ako ju tam dostať aj proti jej vôli. Ayçine nádeje, že sa jej v neprítomnosti Canovej pôvabnej expriateľky možno konečne podarí uňho zabodovať, sa tak raz-dva rozplynú ako para nad hrncom...!

Sanem konečne naberie odvahu opustiť všetko a všetkých - aj keď len na chvíľku - a odcestovať na dlhšiu dovolenku, aby načerpala nové sily a aspoň sa pokúsila vyliečiť si svoje zlomené srdce. No Can jej opäť skríži plány – tentoraz dojímavým vyznaním lásky z hĺbky srdca, ktoré aj navzdory pretrvávajúcej amnézii opäť bije len pre ňu. Prejde sotva pár hodín a láskavá klebetnica Melahat (Ferdi Baycu Güler) ako prvá hrdličkám položí otázku, ktorá zaujíma asi všetkých fanúšikov lásky Sanem a Cana. Kedy bude svadba?! Láska lieči... A tak sotva ju Can vpustí do svojho srdca, v pamäti sa mu vynorí nie jedna, ale celý vodopád spomienok! No pred Sanem má v pláne ešte chvíľku hrať divadielko, pretože skrátka chce, aby na to prišla sama.

Nuž a keď sa povestné šidlo konečne vykľuje z vreca... Veci naberú rýchly spád. Ani nie o 24 hodín neskôr sa totiž u Aydınovcov konajú ďalšie pytačky! A to je iba prvý z mnohých Saneminých snov, ktorý sa do bodky splní - presne ako v jej románe...

Sledujte v utorok, 23. augusta, o 21.25!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie