Ďalšia ukážka z pokračovania Skrytej vášne: Nastupuje nová generácia

Pozrite si veľkolepú upútavku na nové časti Skrytej vášne.

Fanúšikovia legendárnej telenovely Skrytá vášeň sa konečne dočkali! Na obrazovky TV Doma prichádzajú už od pondelka 19. júna každý pracovný deň od pondelka do piatka o 15.15 hod. premiérové časti pod názvom Skrytá vášeň – Príbeh pokračuje, ktoré vznikli po takmer 20 rokoch od nakrútenia prvej série.

Epický príbeh lásky, vášne a pomsty, ktorý uchvátil svet, je späť. V prvej sérii bol plán pomsty bratov Reyesovcov rodine Elizondovcov zmarený, lebo sa zamilovali do sestier Elizondových a stali sa jednou rodinou. O dvadsať rokov neskôr patria k najvplyvnejším rodinám v meste San Marcos, no ich pokoj sa začne rúcať, keď sa synovia Juana Reyesa a Normy Elizondovej - Erick a León - stanú hlavnými podozrivými zo zločinu.

Synovia Normy a Juana v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje
Synovia Normy a Juana v seriáli Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje  |  FOTO:  NBCUniversal

Napätie sa stupňuje, keď čelia starým a novým rivalom, skúmajú nové šance v láske a stretávajú sa s rôznymi výzvami, ktoré skúšajú puto, ktoré ich spája.

FOTO:  NBC Universal

​Pozrite si vo videu veľkolepú upútavku na nové časti Skrytej vášne, v ktorej uvidíte aj novú generáciu slávnej rodiny Reyes - Elizondo.

Skrytá vášeň - Príbeh pokračuje štartuje na TV Doma už v pondelok 19. júna o 15.15 hod. v dvoch častiach za sebou!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie