The Voice je vo finále. Spoznali sme meno absolútneho víťaza!

V tomto prípade skôr víťazky!

Tretia séria The Voice Česko Slovensko po troch mesiacoch spoznala svojho víťaza. Na štvrtom mieste v súťaži skončil Peter Juhás, tretie miesto si vyspievala Eliška Urbanová, druhý skončil Jakub Moulis, čo znamená, že víťazkou tretej série The Voice Česko Slovensko sa stala talentovaná Annamária d'Almeida!

So svojím koučom Kalim ovládli spevácku šou a Annamária si okrem titulu najlepšej speváčky teraz už uplynulého ročníka odniesla aj rozprávkovú peňažnú výhru 75 000 eur! Toto je spoločná pesnička Annamárie a Kaliho, ktorú si zaspievali počas superfinále:

Tešiť sa môžu oba národy, keďže Annamária akoby reprezentovala rovnako Slovákov aj Čechov. Narodila sa totiž na Slovensku, no momentálne s rodinou žije v Prahe. Mnohí ju favorizovali už od začiatku a hoci jej cesta do finále nebola suverénna, po dnešnej noci je z nej kráľovná tretej série.

Pozrite si aj prvý rozhovor sympatickej a talentovanej speváčky bezprostredne po skončení šou, kde na pódiu priamo s ňou oslavovala aj top dvanástka najlepších spevákov tejto série:

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie