• Relácie
  • Vedma
  • Annet X si zahrala vo Vedme: Takto sa k nej správali herci!

Annet X si zahrala vo Vedme: Takto sa k nej správali herci!

Annet X si zahrala vo Vedme: Takto sa k nej správali herci!

Hudobníčka bude hviezdiť v novej minisérii na Voyo, a to už od 16. júna.

Galéria

​Nový 5-dielny pôvodný seriál žánru fantasy Vedma štartuje na Voyo už v piatok 16. júna. Za česko-slovenskou fantasy minisériou Vedma stoja úspešní slovenskí tvorcovia – producentka a scenáristka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner.

Postavu Kláry, ktorá začína študovať históriu, skladá hudbu a žije u starých rodičov na vidieku, stvárnila hudobníčka Aneta Charitonova, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Annet X. Pre speváčku a raperku, ktorú do roly Kláry oslovili tvorcovia minisérie, ide o prvú veľkú hereckú úlohu. „Je to pre mňa veľmi veľká pocta, pretože som nikdy v žiadnom seriáli ani filme nehrala. Dlho som váhala, ale nakoniec mi prišlo, že je to jedna zo skúseností, ktorú, keby som neprijala, tak by som to určite ľutovala,“ povedala Annet X v rozhovore, ktorý sme nakrútili na januárovom fotení.

„Zaujalo ma práve to, že je to netypické pre naše krajiny, takže som sa tešila z toho, že minimálne budem súčasťou niečoho, čo tu vzniká asi úplne prvýkrát,“ odpovedala Annet X na otázku, čo ju na celom projekte zaujalo najviac.

Ako sa jej hralo po boku veľkých hereckých es? „Musím povedať, že to bolo sem-tam dosť znervózňujúce hrať spolu s takými veľkými menami a skúsenými hercami, ale každý z nich mi dal veľmi veľkú podporu a keď som úplne nevedela, kadiaľ kam, tak tam boli všetci pre mňa, čo bolo veľmi príjemné. A myslím si, že bolo aj veľmi dôležité, že tam so mnou boli aj takíto herci, od ktorých som mohla niečo preberať, učiť sa a pozorovať tých najlepších,“ povedala nám.

Sledujte rozhovor s predstaviteľkou Kláry, v ktorom, okrem iného, prezradila, aké bolo jej prvé stretnutie s hercom Josefom Trojanom. On bol dokonca dôvod, prečo kývla na kamerové skúšky!

Nový Voyo Originál Vedma štartuje od piatka 16. júna exkluzívne na Voyo.

​O minisérii Vedma:

Príbeh série je dejovo zasadený do súčasnosti, no zároveň siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy šestnásteho storočia. Filip, podobne ako mnoho ďalších alchymistov tej doby, experimentuje s elixírom večného života. Na rozdiel od ostatných sa mu – aj vďaka mýtickému Golemovi – podarí stať sa v podstate nesmrteľným. So svojimi potomkami Luciou a Tomom tak môžu preplávať stáročiami, živení iba zlom a negatívnou energiou. Aby sa zbavili stáročného prekliatia tejto závislosti, túžia po prechode do dimenzií, kde už nikdy nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k prechodovému portálu. Ten však stráži Vedma. Nastáva tak odveký súboj dobra so zlom, svetla s temnotou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie