Trpká pravda najviac tne do živého z úst milovanej osoby

Trpká pravda najviac tne do živého z úst milovanej osoby

Opätovné stretnutie Nare a Sancara po jeho expresnom návrate do Turecka sa nesie vo veľmi emotívnom duchu.

Dobrá duša Gülsiye (Yağmur Başkurt) je v šoku, keď sa jej pani domu Halise (Gonca Cilasun) zrazu v bezvedomí zrúti k nohám! Podlá Menekşe (Tülin Ece) s neskrývaným potešením uštedrí nenávidenej švagrinej (Hivda Zizan Alp) ďalšiu tvrdú ranu pod pás. No aj Yahya (Doğukan Polat) sa, žiaľ, zachová ako totálny chrapúň! Nare (Neslihan Atagül Doğulu) prekvapí Gediza (Uraz Kaygılaroğlu) nečakaným, veľmi osobným a veľmi, veľmi statočným rozhodnutím. Súcitná Isabel (Meltem Pamirtan) napokon nájde spôsob, ako Sancarovi (Engin Akyürek) povedať všetko, a pritom neporušiť sľub daný drahej priateľke.

Galéria

Nech už Akın (Erhan Alpay) od cesty Švajčiarska očakával čokoľvek, dočká sa nepríjemného prekvapenia. A tentoraz mu nepomôže žiadna odporná lož! Gedizovi sa podarí aspoň na chvíľku vyčariť úsmev na tvári malej Melek (Beren Gençalp). Sancarov právnik si rozhodne zaslúži zvýšenie platu (alebo aspoň mimoriadne odmeny)! Opätovné stretnutie Nare a Sancara po jeho expresnom návrate do Turecka sa nesie vo veľmi emotívnom duchu.

Nevďak vládne svetu, a tak sa úbohá láskavá Elvan za svoju nehu a starostlivosť dočká len urážok, výčitiek a poníženia od tých, ktorých miluje najviac...

Sledujte vo štvrtok, 23. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie