Andrej Bičan hviezdou novej šou! Čo si pripravil pre celebrity?

25. 08 2016 15:00 | Marína Dobošová
Andrej Bičan
Andrej Bičan Foto: TV Markíza

Hviezdna párty rozbehne zábavu aj vo vašej obývačke

Televízia Markíza pre vás pripravuje horúcu novinku. Na obrazovky sa  rúti neriadená strela – zabávač Andrej Bičan. Práve on vás totiž bude sprevádzať pripravovanou novinkou, ktorá dostala názov Hviezdna párty.

Ide o slovenskú verziu licencovaného formátu Hollywood Game Night, v ktorom sa známi, no aj neznámi ľudia kráľovsky zabávajú na žúre, ktorým ich sprevádza prostoreký konferenciér.

Hviezdna párty
Foto: TV Markíza
 

Môžete sa tešiť na záplavu akčných hier, adrenalín, napätie, otestujete svoj postreh, vedomosti aj bystrosť. To všetko v spoločnosti známych tvárí pod taktovkou režiséra Pepe Majeského. Práve on má na svojom konte megaúspešnú zábavnú šou Tvoja tvár znie povedome.

Nálada na nakrúcaní bola výborná. Pracovný názov tohto projektu je Andrej a jeho kamaráti tak, ako to kedysi dávno odznelo v Tvojej tvári. A zrazu naozaj vzniká. Bude tu Andrej, budú tu jeho kamaráti, bude aj výborná kapela, ktorá zahrá do rytmu a budem mať dokonca aj bar," zabáva sa pri tej spomienke Andrej Bičan.

„Veľmi sa teším, že hviezdna párty bude na televíznej obrazovke,“ teší sa Andrej Bičan.

Takto vyzerá Hollywood Game Night v Amerike. Máte sa na čo tešiť!


Mokráňová priznáva: "Nie som taká, za akú ma pokladáte!" Lucka Mokráňová išla v Tvárou v tvár donaha!

Zdravý ako BUKovský: Odhalíme tabu tému, o ktorej sa nehovorí! Problémom môžu byť sacharidy typu FODMAP.

Bootcamp preveril fyzickú zdatnosť súťažiacich, ktorí chcú ísť na Ostrov! Na sústredení sa liali litre potu. Pozrite si fotografie.