Slovenská snoubordistka naložila Plačkovej: Tvrdé slová o jej rozume

15. 01 2018 11:00 | markiza.sk
Zuzana Strausz Plačková
Zuzana Strausz Plačková Foto: Instagram/queen.plackova

Neudržala sa a okomentovala jej videá z dovolenky.

Zuzana Strausz Plačková pred pár dňami odcestovala do slnečného Thajska, aby si oddýchla pri mori. Exotická krajina je medzi turistami veľmi populárna a ponúka "atrakcie", ktoré nikde inde nezažijete. A práve to sa stalo kameňom úrazu.

Zuzana aj jej manžel René si zaplatili jazdu na slonovi. Na Instagrame potom zverejnila Instastory, ktorá vždy po 24 hodinách zmizne. Na záberoch hovorila, že je sklamaná a keby vedela, že slony pri tom tak trpia, tak by tam nešla. Podľa jej slov to ale bol jediný spôsob, ako zvieratá mohli nakŕmiť.

Vzápätí pridala fotky a ďalšie videá, na ktorých opice na reťaziach klikovali, zdvíhali činky a hádzali lopty do basketbalového koša.

Zverejnené zábery vyvolali obrovskú vlnu kritiky. Komentár zverejnila dokonca aj slovenská snoubordistka Baša Števulová.

IMG_4459.PNG
Foto: Instagram/basastevulova
 

IMG_4458.PNG
Foto: Instagram/basastevulova
 

Reakcia

René na kritické komentáre na sociálnej sieti odpovedal svojsky. Nerozumie, prečo im ľudia nadávajú za zverejnené videá opíc na reťaziach, keď aj psov venčia na vôdzkach.

Zuzana tiež všetkým odkázala, nech odteraz nenosia kožušiny ani kožené topánky a keď nájdu doma pavučinu, nech ju nechajú tak, aby neohrozili zvierací život. K čomu dodala, že tých slonov jej bolo naozaj ľúto.

Komentáre (0)