Šok z rozchodu Sagana s manželkou. Takto reagujú fanúšikovia

19. 07 2018 16:00 | nt
Šok z rozchodu Sagana s manželkou. Takto reagujú fanúšikovia
Šok z rozchodu Sagana s manželkou. Takto reagujú fanúšikovia Foto: Profimedia.sk

Reakcie ľudí nielen zo Slovenska, ale z celého sveta, sú zmiešané.

V stredu večer ostali mnohí slovenskí, ale aj zahraniční fanúšikovia v šoku z toho, čo pridal Peter Sagan na sociálnu sieť. Oficiálne totiž oznámil rozchod s manželkou Katkou, s ktorou má synčeka Marlona. Po dlhom uvažovaní sa rozhodli, že každý pôjde svojou cestou. Ostanú ale priateľmi a ich prioritou bude naďalej výchova a starostlivosť o syna.

Mnohí cyklistovi fanúšikovia tomu ale nechcú veriť. Myslia si, že Petrovi Saganovi niekto hackol konto na Facebooku. Keby sa to ale udialo, cyklista mal niekoľko hodín na to, aby správu dementoval a neurobil tak. Navyše jeho status zdieľala aj manželka Katka.

Reakcie ľudí nielen zo Slovenska, ale z celého sveta, sú zmiešané.

"Ak je táto smutná správa naozaj pravdivá, čomu sa mi ani nechce veriť, tak svoje rozhodnutie obaja zvážte, hlavne kvôli vášmu synčekovi. Aj kvôli všetkým týmto komentom od ľudí, ktorých ste ňou veľmi zarmútili. Peťo, život nie je len o víťazstvách. Láska a rodina sú viac. Aby to odteraz nebol len "zvláštny smútok víťazov."...," napísala Leona pod Petrov status.

"Keď veci nefungujú, treba ich opraviť a nie vyhodiť. Keby sa takto naši starí rodičia rozchádzali ako na bežiacom páse, tak dnes nikto nie je spolu," napísala Petra.

"Je to vaše rozhodnutie a život a nikto nemá právo hodnotiť alebo odsudzovať. Verím, že budete konať naďalej v záujme malého Marlona, v rámci možností. Veľa šťastia!" napísala Andrea. 

"Najväčšia chyba tvojho života," myslí si fanúšik Zdeňek.

"Je to ich vlastné súkromné rozhodnutie a nikoho by to nemuselo nejako obzvlášť zaujímať. Samozrejme, že aj mne je to ľúto, ale taký je život, ktorý niekedy pripraví aj slávnym ľuďom takéto prekvapenie. Každopádne želám Petrovi veľa síl do ďalšej cesty životom, ktorá je neikedy veľmi ťažká. Držím palce," napísal fanúšik Pavol.Komentáre ( 0)