Česko-Slovenský ples už budúcu sobotu: Lucia Hablovičová má za sebou skúšku šiat

09. 02 2019 08:00 | dg
Lucia Hablovičová na 5. ročníku Česko-Slovenského plesu
Lucia Hablovičová na 5. ročníku Česko-Slovenského plesu Foto: Profimedia.sk

Aj tentoraz jej šaty navrhol Boris Hanečka.

Už budúcu sobotu 16. februára sa otvoria brány Obecného domu v Prahe, kde sa uskutoční v poradí 6. ročník Česko-Slovenského plesu.

Pravidelným hosťom na plese je aj krásna moderátorka Lucia Hablovičová. Tá má za sebou skúšku šiat. Hoci jej flitrované zeleno-modré šaty počas skúšky sadli ako uliate, v daný večer ich nebude mať na sebe. Budeme sa tak musieť nechať prekvapiť, v akých šatách nakoniec príde tento rok. Jedno je však isté - na plese bude nepochybne jednou z najkrajších prítomných dám.

Boris Hanečka a Lucia Hablovičová
Foto: Adriana Čahojová
 


Šaty jej znova navrhol módny návrhár Boris Hanečka, ktorý sa chystá prvýkrát na Česko-Slovenský ples. Lucii bude robiť sprievod. „Občas mávam šaty aj od iných návrhárov, ale asi v 90 % prípadov mávam šaty od Borisa. Každý návrhár, s ktorým som spolupracovala, je iný, ale to je dobré, že to tak je. S Borisom robím rada, pretože netlačí na pílu a nechá klientku, aby tú svoju predstavu povedala a snaží sa ju zhmotniť, ale vždy v tom najlepšom uhle pohľadu, ktorý vystihuje jeho ako návrhára. Neprekryje pocit tej klientky nejakou svojou návrhárskou predstavou, ale podporí tú jej predstavu a zrealizuje ju tak, že si to ani nevieme predstaviť," povedala Lucia.

Minulý rok získala Lucia spomedzi všetkých prítomných dám v našej ankete najvyšší počet hlasov a stala sa tak pre našich čitateľov absolútnou kráľovnou večera. Možno sa jej to podarí opäť.

GALÉRIU FOTIEK DÁM Z MINULÉHO ROČNÍKA ČESKO-SLOVENSKÉHO PLESU SI POZRITE TU.

Komentáre ( 0)