Nenechá vás sedieť! Známy tanečný hit dostal nový letný šat!

27. 06 2019 12:20 | ls
Nenechá vás sedieť! Známy tanečný hit dostal nový letný šat!
Nenechá vás sedieť! Známy tanečný hit dostal nový letný šat! Foto: Instagram/

Dynamický hit sa páči fanúšikom a radi ho hrajú aj rádiá.

Melodická tanečná skladba Roba Opatovského „Tancuj!“ už skutočne nenechá nikoho lenivo sedieť. Na leto totiž pripravil remix verziu, ideálnu na diskotéky.

„Mám veľa známych DJ-ov a po vydaní akustickej verzie sa ma často pýtali, či vyjde aj nejaký remix. Priznám sa, že čím som starší, tým viac ma baví počúvať akustickú hudbu, nechodím na diskotéky, a tak  trendy v tanečnej hudbe až tak nesledujem. Pár mesiacov som preto odmietal ponuky na modernejšie verzie skladby od producentov a DJ-ov," vysvetľuje s úsmevom Robo Opatovský.

Dynamický hit sa páči fanúšikom a radi ho hrajú aj rádiá. Roba na remix presvedčil až známy producent Marek Šurin a teraz dúfa, že sa stane aj jednou z letných diskotékových vypaľovačiek.

„Pesničku hrám s kapelou na každom koncerte. V rámci jarného turné mala skladba veľký úspech a teším sa, že sa páči aj videoklip, ktorý som nakrútil v spolupráci s Oľgou Záblackou. Občas mi tanečné skupiny dokonca posielajú ich verzie choreografií na „Tancuj!“. Keď mi Marek Šurin poslal svoj návrh remixu, zapáčil sa mi na prvé počutie. Priznám sa, že som sám zvedavý, ktorá verzia bude mať väčší úspech," dodáva Robo Opatovský.
 

Komentáre ( 0)