Attila Végh už nechce odvetu s Karlosom Vémolom. Aký má na to dôvod?

14. 05 2020 20:00 | kf
Matúš Krnčok a Attila Végh
Matúš Krnčok a Attila Végh Foto: Markíza

Attila má v tom jasno. Hoci fanúšikovia čakajú na veľkú odvetu, tá možno nikdy nenastane.

Najznámejší bojovník z Gabčíkova si sadol do kresla oproti Matúšovi Krnčokovi a prezradil opäť niečo viac zo svojho súkromia. Attilu každý pozná ako usmievavého športovca, ktorý sa venoval zápaseniu už od svojich piatich rokov. Hoci zo začiatku to bolo najmä kvôli rodičom, neskôr ho tento šport dostal natoľko, že sa stal niekoľkonásobným šampiónom.

Attila sa pred prvým zápasom tak bál, že ho ani neabsolvoval

O jeho živote a skúsenostiach sa fanúšikovia dozvedia v dokumentárnom filme s názvom Attila, ktorý je o ňom natočený. Sú však aj také detaily z jeho súkromia, ktoré sa do snímky nedostali. Práve jeden z nich povedal aj Matúšovi.

Ako šesťročný mal mať svoj prvý zápas, ale jeho kamaráti ho predtým tak vystrašili, že nebol schopný vyjsť na žinenku a len plakal. Neskôr sa k zápaseniu opäť dostal.

„Pred mojím prvým KEMPO karate sme si s kamarátom dali zopár pív. Keď sme prišli na tréning, hneď nás ako nováčikov zdolali. Samozrejme, bolo to spôsobené aj alkoholom, ale možno práve to, že ma tam dobili, ma vyhecovalo až k tomu, aby som sa zlepšil," prezradil Attila.

TIP na článok: Pred 3 mesiacmi v kinách, dnes na VOYO! Nenechajte si ujsť jedinečný dokument o Attilovi

Mimo zápasu nikdy nikoho neudrel

Aj napriek tomu, že Attila ovláda perfektne techniku zápasenia, mimo ringu nikdy nikoho neudrel. Podľa jeho slov pouličné bitky ďaleko obchádza. Aj jeho zverenci musia dodržiavať prísne podmienky a keby sa pobili hoci aj na diskotéke, môžu ich vyhodiť z klubu. Je to zásada, ktorú Attila už dlho dodržiava a snaží sa to naučiť aj začínajúcich bojovníkov. Práve im sa posledné obdobie venuje najviac a hoci verejnosť čaká, kedy bude s Karlosom ďalší zápas, Attila sa do toho nehrnie. Ako sám povedal, raz ho už porazil a nemusí už nikomu nič dokazovať.

Viac o bojovníkovi a jeho plánoch do budúcna sa dozviete v TBT s Attilom Véghom:


Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt so Sašou Gachulincovou či Natáliou Puklušovou, nájdete ich v našom videoarchíve.

Film Attila mal slávnostnú premiéru 30. januára a už dnes si ho môžete vychutnať v desktopovej verzii u nás na VOYO.sk v rámci sekcie Prémiové tituly, ktoré nie sú súčasťou základného predplatného balíka.

Záujemcovia si ho môžu predplatiť na báze pay-per-view za poplatok 3,99 € prostredníctvom SMS alebo platobnej karty, pričom sledovať ho môžu kedykoľvek v rámci nasledujúcich 48 hodín. Pre sledovanie je nutné sa zaregistrovať alebo mať založené konto v službe VOYO, nie je však potrebné mať aktívne mesačné predplatné.