Adam Ďurica potešil fanúšikov novinkou. Sú z nej nadšení

14. 10 2020 11:30 | markiza.sk
Adam Ďurica - Pravdupovediac
Adam Ďurica - Pravdupovediac Foto: Rychtarik Laco
Adam Ďurica - Pravdupovediac
Adam Ďurica - Pravdupovediac
Adam Ďurica - Pravdupovediac

Je to vonku!

Adam Ďurica pokračuje vo svojej hudobnej etape i napriek tomu, že naplánované veľké koncerty so symfonickým orchestrom sa museli presunúť na budúci rok „Už na jar sme vedeli, že tento rok to nestihneme. Všetko nacvičiť a naskúšať je náročný proces, a preto sme to posunuli,“ konštatuje Adam.

„Nechcel som zas, aby ostalo ticho. Na jar sme s Lacom (Laco Rychtarik) urobili singel VLCI, cez leto sme spolu zahrali tých zopár koncertov v rámci možností, a teraz sme tu s novým singlom PRAVDUPOVEDIAC. Keď som hovoril, že VLCI sú začiatkom mojej novej hudobnej etapy, tak toto je jej pokračovanie,“ pokračuje.

Adam Ďurica - Pravdupovediac
Foto: Rychtarik Laco
 

„Video sme nakrúcali s Lacom. Hneď na začiatku natáčania sme utopili práve zakúpený dron aj s kamerou. Mali sme s ním veľké plány, hneď ráno pri prvých skúšobných záberoch sa vybil a spadol priamo do jazera. Začali sme celkom neúspešne, ale neodradilo nás to a išli sme si za svojím. Hlavne teda Laco, lebo dron bol jeho. Aj vďaka jeho neoblomnosti sa nám podarilo, napriek nezdarnému začiatku, natočiť skvelý klip,“ dodáva.


Komentáre ( 0)