Reakcia, akú od Dominiky čakal možno málokto: Chcem využiť ponuku Ministerstva zdravotníctva

12. 01 2021 13:35 | markiza.sk
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková Foto: Instagram/domicibulkova

Bývalá tenistka sa vyjadrila na sociálnej sieti, kde sa ešte raz ospravedlnila.

Dominika Cibulková sa dostala k vakcíne proti ochoreniu COVID-19 skôr, ako mala. Bývalá tenistka sa po správach o tom, že sa nechala prednostne zaočkovať spolu so svojím manželom Michalom na bratislavských Kramároch, verejne ospravedlnila a zdôvodnila to tým, že sa nechala voviesť do omylu.

„[...] keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila. Vzniknutá situácia ma veľmi mrzí, vo vzťahu k všetkým ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú,“ napísala vo svojom stanovisku a zároveň všetkých vyzvala, aby sa nebáli a poukázala na potreby očkovania.

Ministerstvo zdravotníctva na to zareagovalo tak, že momentálne vie pomôcť ako dobrovoľníčka v prvej línii. Kto čakal, že táto výzva ostane zo strany Dominiky nepovšimnutá, je na omyle.

Dominika sa na sociálnej sieti ešte raz ospravedlnila a napísala tiež, že už kontaktovala ministerstvo a je ochotná pomôcť ako dobrovoľníčka. Zároveň sa vyjadrila k pochybným informáciám ohľadom jej platenia odvodov do zdravotnej poisťovne. Viac v samotnom príspevku.

zdroj: Instagram/domicibulkova

Komentáre (0)