Social Awards Slovakia pre veľký úspech aj tento rok. Tu sa dozviete všetky detaily

22. 02 2021 09:30 , článok bol aktualizovaný 22. 02 2021 10:40 | markiza.sk
SOCIAL AWARDS SLOVAKIA
SOCIAL AWARDS SLOVAKIA Foto: Markíza Plus

Minulý rok sa konal prvý ročník Social Awards Slovakia.

Minulý rok sa konal prvý ročník udeľovania cien Social Awards Slovakia (SOWA), anketa, v ktorej si práve fanúšikovia vybrali svojich najobľúbenejších a najúspešnejších influencerov, vlogerov, ale tiež edukatívne stránky na sociálnych sieťach Facebook, Instagram či YouTube. Pre obrovský úspech sa uskutoční aj tento rok.

Moderátormi galavečera bude opäť manželská dvojica - Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra. Režisérom bude Richard Raiman.

Ako prezradil organizátor cien Štefan Šperka a riaditeľ PR a marketingu televízie Markíza Michal Borec v pondelkovom Teleráne, anketa sa posunula na inú úroveň. Čo sa týka kategórií, niektoré sa pridali a iné sa zasa zrušili. V každej kategórii sa nachádza 15 nominovaných a hlasovať môžete už teraz (aj prostredníctvom SMS správ). Viac TU.

Hlasovanie v 1. kole sa uskutoční do 22. marca, od 24. marca do 24. apríla zasa hlasovanie v 2. kole, kam sa dostane užší výber tých, ktorí zabojujú o ocenenie v tej-danej kategórii.

Galavečer sa pre enormný úspech uskutoční tento rok nielen v online priestore, ale aj v televízii DOMA už 15. mája o 20.30 h.

 

Kategórií je celkovo 12 - SPORTS INSPIRATION, MUSIC WORLD, FOOD, ACTOR, FAMILY, FASHION AND BEAUTY, COMMUNITY PAGE, BRAND OF SLOVAKIA, MEDIA SPEAKER, ENTERTAINMENT, PUBLIC RESPONSIBILITY a PUBLIC HEALTH.

Tlačovú konferenciu s Veronikou a Sajfom ste mohli sledovať od 10.00 h na YouTube televízie Markíza.


Komentáre (0)