Social Awards Slovakia: Absolútnym fenoménom sa stal Fero Joke!

15. 05 2021 20:25 | markiza.sk
Social Awards Slovakia: Absolútnym fenoménom sa stal Fero Joke!
Social Awards Slovakia: Absolútnym fenoménom sa stal Fero Joke!

V sobotu sme sa dozvedeli mená víťazov Social Awards Slovakia.

V sobotu 15. mája sa uskutočnil druhý ročník odovzdávania cien SOWA - Social Awards Slovakia. Kým minulý ročník sa pre pandémiu koronavírusu uskutočnil bez divákov v malom štúdiu, tentoraz si ho mohli diváci užiť vo veľkolepom šate. Organizátori ale dbali na všetky potrebné opatrenia. Všetci zúčastnení prešli povinne PCR testovaním a počas galavečera mali rúška.

Divákov sprevádzali večerom manželia Matej Sajfa Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová. Šou odpálila na pódiu speváčka Dara Rolins mixom najlepších hitov.

TIP: Nestihli ste si pozrieť odovzdávanie cien Social Award Slovakia? Záznam nájdete v našom videoarchíve TU!

Víťaza prvej kategórie Entertainment prišiel vyhlásiť herec a komik Juraj Šoko Tabaček. Sošku si odniesol komik František Košarišťan alias Fero Joke.


Nasledovala kategória Sports Inspiration. Cena poputovala do rúk Attilu Végha. Ten sa žiaľ nemohol dostaviť, keďže bol v USA a musí dodržiavať karanténu. Poslal však odkaz, v ktorom poďakoval svojim fanúšikom. "Je to pre mňa veľká pocta a veľmi si to vážim. Ďakujem veľmi pekne," povedal.

Matej Sajfa Cifra odovzdal cenu v kategórii Media speaker. Víťazom sa stal moderátor Viktor Vincze. Ten sa ale nachádzal v Záhorskej Bystrici. Prostredníctvom dokrútky mu ju odovzdala jeho manželka Adela Vinczeová.


Šou poctila svojím vystúpením aj skvelá Mária Čírová s piesňou Slobodná. Po jej vystúpení nasledovali vyhlásenie víťaza v kategórii Public Health. Sošku si odniesol tréner Maroš Molnár, ktorého si diváci obľúbili aj vďaka šou Extrémne premeny Slovensko.

V kategórii Food prišla odovzdať cenu Zuzana Strausz Plačková. Cenu si tak, ako minulý rok, odniesla moderátorka Telerána Adriana Poláková.


Víťazom kategórie Brand of Slovakia získal SOWA sošku Dedoles.

Víťazkou kategórie Public Responsbility sa stala novinárka a moderátorka Zuzana Kovačič Hanzelová. Cenu odovzdala bývalá premiérka Iveta Radičová.

V kategórii Family si odniesla cenu inšpiratívna herečka a mama Kristína Tormová.

Cenu v kategórii Community Page prišiel odovzdať mladý herec Martin Klinčúch. Víťazom sa stala stránka Zomri official.

Počas galavečera vystúpila aj speváčka Sima so skladbou Slobodná.

Cenu v kategórii Fashion and Beauty si odniesol fotograf a návrhár Lukáš Kimlička.

Riaditeľ PR a marketingu TV Markíza Michal Borec a spoluzakladateľ Startiiup Marek Šándor prišli odovzdať Cenu poroty. Odniesli si ju Dáta bez pátosu za svoj prínos v oblasti informovania o koronavíruse a vyvracania konšpirácií.

Cenu v kategórii Music World odovzdala speváčka Dara Rolins. Vyhrala talentovaná Simona Hegerová alias Sima.

V kategórii Actor/ Actress získala cenu Dominika Kavaschová. Odovzdal jej ju virtuálne Marek Fašiang, keďže Dominika je ako čerstvá mamina doma. Cenu ale prišiel prevziať jej partner Dano Fischer.

Cenu diváka s absolútne najvyšším počtom hlasov v celej ankete SOWA získal Fero Joke.

Komentáre (0)