Prvé reakcie víťazov: Fero Joke v rozpakoch a dojatá Adriana Poláková

17. 05 2021 13:30 | kf
Víťazi sa tešili z ocenení
Víťazi sa tešili z ocenení Foto: Ján Zemiar @jano_boccacio pre @socialawardslovakia

Na Social Awards Slovakia sa rozdali ceny tým najlepším.

Druhý ročník ankety Social Awards Slovakia sa konal vo veľkom štýle. Fero Joke získal ocenenie v kategórii Entertainment a tým sa to ešte neskončilo. Známy komik si odniesol aj Cenu diváka s absolútne najvyšším počtom hlasov v celej ankete SOWA.

„Tým, že zabávam ľudí a dávam humor zo seba, tak prichádzajú aj ťažké chvíle pre mňa a vtedy mi najviac pomáha rodina. Točiť vtipné videá je veľmi náročné najmä na psychiku,“ hovorí Fero. Možno málokto o ňom vie, že pracoval desať rokov v nemocnici a tri roky učil v škole. K tomuto by sa raz chcel vrátiť. Momentálne jeho voľný čas najviac vypĺňajú vtipné videá na sociálnych sieťach, za čo dostal vo forme ocenení patričnú odozvu od fanúšikov.

TIP: Nestihli ste si pozrieť odovzdávanie cien Social Award Slovakia? Záznam nájdete v našom videoarchíve TU!

Na záberoch napodobňuje rôzne postavy, ale niektoré sú mu ku srdcu bližšie o čosi viac. „Milujem napodobňovať ženu po 40-ke, ktorá žije na dedine a má svoje problémy a ešte Noru Mojsejovú,“ prezradil komik.

Adriana Poláková obhájila svoje minuloročné víťazstvo a veľkú radosť z ocenenia neskrývala ani pred kamerami. „Pevne som verila, že obhájim túto cenu, hoci obhájiť niečo je oveľa ťažšie ako prvýkrát vyhrať. Teším sa, že bolo opäť toľko veľa hlasov od mojich fanúšikov, ktorí pečú spoločne so mnou,“ povedala pekárka a moderátorka. Na sociálnych sieťach je veľmi aktívna a komunikuje pravidelne so svojimi fanúšikmi.

„Na sociálnych sieťach mám veľkú odozvu, a preto si treba nájsť čas na fanúšikov, pretože keď sa im nepodarí recept, tak mi napíšu. Ja sa ich snažím preto vzdelávať a nájsť dôvod, prečo im recept nevyšiel,“ prezradila Adriana.

Pozrite si rozhovory s Františkom Košarišťanom a Adrianou Polákovou tesne po získaní hodnotných ocenení.

 

 

Komentáre (0)