Cibulkovej otec podozrieva blízku osobu: Ponúka astronomickú odmenu

23. 09 2021 12:35 | tvnoviny.sk
Dominika Cibulková s otcom Milanom.
Dominika Cibulková s otcom Milanom. Foto: TASR

Jeho dcéru musel zradiť niekto z jej blízkeho okolia.

Uplynulý víkend Slovensko obletela správa o tom, že niekdajšej tenistke Dominike Cibulkovej vykradli byt.

Hoci dvojicu páchateľov nasnímali aj kamery, polícii sa ich doteraz nepodarilo dolapiť. Okrem nej teraz verejnosť prosí o akékoľvek informácie aj jej otec Milan Cibulka.

Ten pre sport24.sk uviedol, že páchatelia šli na istotu a museli dostať tip od osoby blízkej jej dcére. „Musel to byť človek, ktorý už u Dominiky bol viackrát a bol braný ako kamarát,“ povedal rozhorčene.

Cibulka uvádza, že Dominike vznikla škoda v hodnote vyše 132-tisíc eur, pričom lupiči jej údajne odcudzili celkovo 16 kusov luxusných kabeliek.

„Z tých vecí, ktoré dokázali obísť a sa ich nezľakli, mi vychádza len jedno, že o nich museli vedieť. Takisto v byte išli cielene po kabelkách, vedeli, kde sú a ostatné ich v podstate nezaujímalo. Pokiaľ by išli do neznáma, tak urobia bordel na každom poschodí,“ nazdáva sa.

Je preto rozhodnutý osobu, ktorá poskytne cenné informácie, štedro odmeniť. „Osobne dám 100-tisíc eur tomu človeku, ktorý ma privedie k tomu hajzlovi, ktorý podrazil moju dcéru a za pár šupiek predal informácie zlodejom,“ uzavrel.