Babsy prehovorila o chorej dcérke. Má ťažký priebeh

28. 10 2021 17:35 | markiza.sk
Babsy
Babsy Foto: Instagram/babsyheriban

Držíme prsty!

Hoci pôvodne nechcela o tom hovoriť, nakoniec sa rozhodla inak. Babsy Jagušák zverejnila na sociálnej sieti fotografiu svojej dcérky Izabely. Popis k nej však už taký rozkošný, žiaľ, nebol.

„Pribudlo 5638 nakazených. V tej desivej štatitike je už aj naša Izi,“ napísala dcéra moderátorky Aleny Heribanovej. „Pôvodne som to sem vôbec nechcela dávať, pretože mi to prišlo nemiestne a asi aj zbytočné, ale ako mama dieťaťa s ťažkým priebehom by som vás chcela poprosiť, aby ste sa išli zaočkovať (ak vám to zdravotný stav umožňuje), alebo minimálne, aby všetci antivaxeri už konečne upokojili svoje emócie a nerobili zo seba obete,“ nešetrila úprimnosťou.

„Aktuálne sú obete naše deti, ktoré pre našu nerozvážnosť zapĺňajú čakárne u detských doktorov a zvíjajú sa po nociach v bolestiach a triaške. My to doma ťaháme už tri týžne, ale to, že tu prepukne COVID v plnej sile, som fakt nečakala,“ pokračovala ďalej.

„Bezsenné noci striedajú obavy z toho, kedy sa stav zlepší a či náhodou nezanechá choroba nejaké dlhodobé následky. Asi to poznáte, že Google ide na plné obrátky a aj keď si nič nechcem čítať, už som prešla všetko o PIMS a iných post-covidových syndrómoch,“ napísala.

Na záver dodala: „Po troch týždňoch som už vyšťavená a veci asi nevidím objektívne, ale objektívne je to, že bez očkovania to nedáme. A hlavne komplikujeme život tým, ktorí sa očkovať nemôžu - medzi inými naše malé deti.“

zdroj: Instagram/babsyheriban