Posledné vyjadrenie Lely: Toto sa bude diať teraz

13. 01 2022 09:45 | markiza.sk
Lela Ceterová
Lela Ceterová Foto: Instagram/lela_ceterova_official

Celá situácia ju veľmi vyčerpáva.

Lele Ceterová a Karlos Vémola prežívajú tubulentné obdobie. Terminátor svoju partnerku najprv obvinil z toho, že má milenca, jeho kamaráta. Celú vec neskôr poprel a kamarátovi sa ospravedlnil a video s celou výpoveďou z Instagramu stiahol. To, že má milenca však tvrdí aj naďalej.

TIP: Prehovoril údajný milenec Lely: Takéto slová by na adresu Karlosa nikto nečakal!

Lela sa skrývala u kamarátky

Lela, ktorá je len šesť týždňov po pôrode, sa zo strachu pred ním spočiatku skrývala u kamarátky. Pre náš portál sa vyjadrila, že jeho dlhotrvajúce zdravotné problémy sa neraz odrážajú v jeho každodennom živote a na psychike. „Chápem, že môj imidž zvádza k hodnoteniu, že som nevďačná a zlatokopka. Opak je pravdou. Neustále pracujem, aj počas tehotenstva či šestonedelia, a to preto, že nie je mi vytváraný pocit bezpečia. Celá táto situácia je vedená mediálne mojím mužom afektívne a bez zdravého úsudku. Ako sa zachovám, zvažujem, nakoľko svojho muža mám v srdci a je otcom našich detí. Avšak musím si zachovať aj dôstojnosť ženy a matky, povedala nám Lela v utorok.

Deti na prvom mieste

Lela a Karlos majú dve deti - dcérku Lili a syna Rockyho. Blondínka cez svoju manažérku odkazuje, že k celej situácii sa už vyjadrovať nebude. „Deti sú pre mňa to najdôležitejšie na svete a budeme sa snažiť nájsť to najlepšie možné riešenie pre ne. Žiadneho milenca samozrejme nemám a chcem sa sústrediť iba na deti, ktoré potrebujú pokoj,“ uzavrela.

Zdroj:Instagram/lela_ceterova_official