Známa Slovenka hviezdou Only Fans: S fotkami pre dospelých problém nemá

25. 05 2022 08:30 | Reflex, markiza.sk
Slovenka si zarába na sociálnej sieti pre dospelých
Slovenka si zarába na sociálnej sieti pre dospelých Foto: TV Markíza

Rýchly momentálny zárobok však môže mať negatívny vplyv do budúcna.

Sociálna sieť, kde nie je zakázaný šteklivý obsah, no za fotky či videá svojich idolov treba zaplatiť. Na oplátku dostávanete exkluzívny obsah, ktorý jeho autor nepublikuje nikde inde. Na najznámejšej platforme s explicitným obsahom, alebo ak chcete, sociálnej sieti pre dospeých, sú registrované už desiatky miliónov používateľov a stále pribúdajú noví. Rýchly a relatívne jednoduchý zárobok za pikantné fotky či videá však so sebou nesie aj isté bremeno. Množstvo ľudí na takýto obsah doslova číha, aby ho neskôr mohli zneužiť.

Šteklivé fotky na tejto sieti zverejňuje aj známa Slovenka

Na sociálnej sieti s plateným obsahom je aktívna aj Ema Lacová, ktorá nedávno šokovala Slovensko svojou kontroverznou piesňou, v ktorej túto platformu spomína. „Na tejto sociálnej sieti som aktívna vyše polroka, už to bude aj rok,“ prezradila nám mladá slečna. Žiadne jej selfie fotky tam však nehľadajte. „Zverejňujem moje fotky v spodnej bielizni, v plavkách,“ povedala.

Aké sú hrozby?

Podľa Emy na Slovensku nie sme na takéto niečo ešte pripravení. „Veľa ľudí to nechápe a má na to zastaralý názor. Sú ľudia, čo to budú odsudzovať a nie každý to zvládne,“ povedala. Podľa nej by si to mal každý zvážiť a byť pripravený na negatívne stránky. Podľa psychológa je zverejňovanie obsahu pre dospelých z dlhodobého hľadiska ohrozujúce a nebezpečné. „V tej chvíli, keď vytvárate taký obsah, tak nie ste ochotný niesť za to zodpovednosť a robíte kompromisy sám so sebou,“ myslí si psychológ PhDr. Marek Madre, PhD., MBA.

Okrem Emy sme sa rozprávali aj s viacerými dievčatami a tie prezradili, akú majú oni pozitívnu aj negatívnu skúsenosť.