Člen populárnej kapely Cico Band havaroval: Nafúkal vyše dvoch promile

02. 08 2022 16:21 | tvnoviny.sk, tasr
Kapela Cico band
Kapela Cico band Foto: Instagram/cicoband_oficial

Teraz je v cele.

Vodič Volkswagenu Passat v Handlovej v pondelok (1. 8.) ráno spôsobil pod vplyvom alkoholu dopravnú nehodu. Podľa informácií, ktoré potvrdili zdroje z mesta Handlová, ide o Vladimíra Ištoka (19), člena známej rómskej skupiny Cico Band. Spevák čelí obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Skupina Cico Band sa preslávila najmä spoluprácou s hudobníkom René Strauszom, manželom instagramovej hviezdy Zuzany Strausz Plačkovej.


Zdroj:Youtube/Milos Juriga

Nafúkal vyše dva a pol promile

Vodič Volkswagenu Passat v Handlovej v pondelok (1. 8.) ráno spôsobil pod vplyvom alkoholu dopravnú nehodu, na rozhodnutie súdu o prípadnom väzobnom stíhaní čaká v cele. TASR o tom v utorok informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová. „Vodič po prejdení ľavotočivej zákruty vyšiel mimo cesty vpravo, kde narazil do dvoch odpadových nádob a následne narazil do oplotenia rodinného domu. Pri nehode sa nezranil,“ opísala Kuzmová.

Privolaná policajná hliadka podľa nej podrobila mladého muža dychovej skúške na alkohol s pozitívnym výsledkom 2,54 promile. Pri opakovanej dychovej skúške zistili policajti ešte vyššiu hodnotu, a to 2,58 promile alkoholu.

„Policajti vodičovi zadržali vodičský preukaz a obmedzili ho na osobnej slobode. Po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov policajný vyšetrovateľ odovzdal spisový materiál prokurátorovi spolu s návrhom na podanie obžaloby. Obvinený si počká na rozhodnutie súdu v cele policajného zaistenia,“ dodala Kuzmová.