Škandalózna influencerka Emma Lacová s priateľom prekvapili: Čakajú bábätko!

26. 09 2022 10:15 | markiza.sk
Emma a Slaytiiina
Emma a Slaytiiina Foto: Instagram/emmalacova
Emma Lacová
Emma Lacová
Emma Lacová s priateľom

Tehotenstvo jej vraj otvorilo oči.

Emma Lacová je pre mnohých známa ako influencerka, ktorá rada púta pozornosť svojím výzorom či správaním. Populárnu dvojicu tvorí s kamarátom Adamom, ktorého určite poznáte pod pseudonymom Slaytiiina.

Fotografie Emmy Lacovej s priateľom nájdete v galérii.

Obaja priťahujú pohľady ľudí extravagantnými kostýmami na ulici či na videách na YouTube alebo pesničkami, ktoré sú väčšinou plné sexuálnej tematiky. Emma aktuálne chodí s českým influencerom Honzom, no predtým sa netajila vzťahmi aj so ženami. Takisto je známa svojím divokým životným štýlom, ktorý prezentuje aj na Instagrame, kde má vyše 100-tisíc fanúšikov.

Práve tam oznámila správu, ktorou rozhodne prekvapila. S priateľom čakajú dieťa. Emma, ktorá sa v 21 rokoch stane prvýkrát matkou, sa podľa vlastných slov ešte nikdy tak na niečo netešila.

„Môj životný štýl býval veľmi pofidérny a v deň, keď som sa dozvedela, že budem mamina, sa mi doslova obrátil život naruby tým najlepším spôsobom. Toto tehotenstvo mi otvorilo oči, ako veľmi som ničila svoje telo a aj psychiku a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne. Takto šťastná som asi nikdy nebola,“ napísala k fotke s pozitívnym tehotenským testom.

Príspevok, v ktorom Emma Lacová oznamuje svoje tehotenstvo:

Zdroj: Instagram/emmalacova