Ak máte problém, nie je hanba vyhľadať psychológa. Pre vás aj vaše deti

24. 11 2022 12:30 | markiza.sk
Nadácia Markíza sa venuje dôležitej téme
Nadácia Markíza sa venuje dôležitej téme Foto: TV Markíza

Nadácia Markíza sa venuje tejto dôležitej téme.

Deň s Nadáciou Markíza vyvrcholí už čoskoro. Prvý decembrový deň vyvrcholí zbierka, ktorou sa spolu s vami snažíme pomôcť vyzbierať peniaze na sprístupnenie psychologickej a psychiatrickej liečby detí. Martina Vlkovičová, riaditeľka centra ľudských zdrojov TV Markíza, v Teleráne porozprávala o dôležitosti tejto témy a Nikola Holbová, projektová manažérka Nadácie Markíza spresnila, že o tejto téme je veľmi dôležité hovoriť a deťom, ktoré to potrebujú je potrebné ju sprístupniť.

Tento rok sme sa spojili s Ligou za duševné zdravie a Diana Klepoch Majdáková prehovorila za odborníkov a zdôraznila, že ľudia zatiaľ takúto pomoc zatiaľ nevyhľadávajú. „Je dôležité aby ľudia nepociťovali predsudky a nemali bariéru a vyhľadali takúto pomoc pre seba alebo svoje deti.“

 

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!