• Šoubiz
  • Nová moderátorka v Prvých televíznych novinách: Pozrite si jej premiéru

Nová moderátorka v Prvých televíznych novinách: Pozrite si jej premiéru

Nová moderátorka v Prvých televíznych novinách: Pozrite si jej premiéru

Diváci boli nadšení.

Ivana Miklánková má za sebou premiéru v Prvých televíznych novinách. Od pondelka 24. júla doplnila tím moderátorov podvečernej spravodajskej relácie a striedať sa bude s Danicou Nejedlou a Danom Očenášom.

Sympatická tmavovláska pracuje v Markíze už roky a spočiatku pôsobila ako redaktorka zahraničného spravodajstva v Televíznych novinách. Neskôr začala moderovať ranné správy v Teleráne a do pondelka prinášala divákom aktuality ako moderátorka Televíznych novín 12. 

„Veľmi si vážim túto príležitosť a teším sa, že oficiálny koniec materskej ‚dovolenky‘ pre mňa prináša takúto výzvu. Budem sa snažiť uviesť reportáže mojich kolegov, ktorí na nich pracujú hodiny v teréne, čo najlepšie,“ uviedla Ivana Miklánková.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa tvnoviny.sk (@tvnoviny.sk)

Ivanina premiéra dopadla nad očakávania a ohlasy od divákov mala viac než pozitívne. Pozrite si jej moderovanie.

​​„V Televíznych novinách o 17. sa objavila naša mladá a talentovaná redaktorka Ivana Miklánková, ktorej sme sa rozhodli dať priestor vyskúšať si zasadnúť do moderátorského kresla v rámci letnej vysielacej štruktúry. Nejde však o žiadnu výmenu niektorého z aktuálnych moderátorov tejto relácie, divákom sa naďalej budú prihovárať aj Danica Nejedlá a Dano Očenáš,“ povedal riaditeľa Centra spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča.

Najnovšie videá