Potvora Bárbara z Keď budeš moja: Kvôli seriálu sa naučila fajčiť!

19. 07 2018 15:30 | Jakub Trajteľ
Keď budeš moja - Bárbara (Anette Michel)
Keď budeš moja - Bárbara (Anette Michel) Foto: Avant Venture Distribution

Sexy brunetka prišla pri nakrúcaní obľúbenej mexickej telenovely nielen k „manželovi“, ale aj k nepríjemnému zlozvyku...

Každá správna telenovela sa nezaobíde bez zákerných podrazákov. Tejto úlohy sa v megaúspešnej telenovele Keď budeš moja zhostili mexickí herci Anette Michel a Rodrigo Abed, ktorí bravúrne stvárnili duo Bárbara a Fabián. O tom, že počas nakrúcania seriálu dokonca medzi nimi vzplanula iskra, a tak sa manželmi stali nielen na televíznych obrazovkách, ale aj v skutočnosti, sme už čo-to popísali.

V roku 2002 si povedali čarovné „Áno“. Manželstvo im však vydržalo iba rok, v roku 2003 sa rozviedli. V súčasnosti žijú obaja v usporiadaných vzťahoch s novými partnermi.

Anette s exmanželom Rodrigom ako Bárbara a Fabián v Keď budeš moja.
Foto: Avant Venture Distribution
 

Až doteraz sme vám však neprezradili napríklad to, že počas nakrúcania prišla Anette nielen k „manželovi“, ale aj k nepríjemnému zlozvyku - naučila sa totiž fajčiť! Nuž, jej Bárbara (ktorú si Anette užívala plnými dúškami, pretože to bola jedna z mála záporných postáv, ktoré stvárnila) by bez povestnej „cigaretky“ určite nebola takou neodolateľnou mrchou...! :-)

Sledujte telenovelu Keď budeš moja - v pondelok až piatok o 16.40 na Doma!

 

Komentáre ( 0)