Legedárna Angelika má dnes už po 80-ke: Predstaviteľ Joffreyho to skúšal aj na Michèle Mercier

08. 04 2020 16:00 | jt
Angelika
Angelika Foto: CICC
Angelika
Angelika - Joffrey (Robert Hossein)
Angelika - Michèle Mercier

Aký vzťah mali hrdinovia zo slávnej filmovej série a ako vyzerajú dnes?

Bola mladá, krásna, ambiciózna. Legendárna Angelika, markíza anjelov vám od štvrtka bude spríjemňovať sviatočné popoludnia na obrazovkách televízie Doma. Príbeh lásky Angeliky, ktorá sa postupne zamilovala do síce zjazveného a zmrzačeného, ale veľmi galantného a elegantného grófa Joffreyho, bol v uplynulom storočí obrovským hitom a milovali ho všetky diváčky. A aj po rokoch má stále svoje čaro a objavuje ho i nová generácia.

Angelika - Michèle Mercier
Foto: CICC
 

Medzi predstaviteľmi Angeliky a Joffreyho, herečkou Michèle Mercier a hercom Robertom Hosseinom, bol v skutočnosti dvanásťročný vekový rozdiel. Prežili spolu počas natáčania aj v súkromí milostný románik? Podľa oboch protagonistov rozhodne nie, ale ako uviedla neskôr Michèle Mercier vo svojej autobiografii, v roku 1960, teda ešte pred prvým nakrúcaním Angeliky, sa spolu vášnivo bozkávali. Urastený Robert sa ju vraj snažil zviesť, hoci ona už bola v tom čase vydatá a podľa vlastných slov (naďalej) verná.

Angelika - Joffrey (Robert Hossein)
Foto: CICC
 

Dnes už 81-ročná filmová Angelika trávi jeseň života po dvoch rozvodoch sama. 

Predstaviteľ Peyraca má v súčasnosti 92 rokov, žije so svojou treťou manželkou Candice Patou a sú spolu už viac než 40 rokov.

POZRITE SI VO FOTOGALÉRII, AKO VYZERAJÚ FILMOVÍ HRDINOVIA DNES.

Sledujte príbehy legendárnej Angeliky - od štvrtka do pondelka o 15:50 na Doma!

 

Komentáre ( 0)