Sexbomba oslávila 20 rokov. O tri dni ju našli mŕtvu

16. 07 2018 14:30 | zv
Polina Lobanova
Polina Lobanova Foto: Instagram/pela_lobanova

Sestra zosnulej tvrdí, že jej niekto podstrčil drogy.

Sexbombu Polinu Lobanovu, ktorá hviezdila v ruskej reality šou, našli mŕtvu. Jej bezvládne telo objavili vo vani tatéra 4. júla, len tri dni po tom, čo oslávila svoje 20. narodeniny. Sestra zosnulej hviezdy tvrdí, že ju predávkovali drogami, vyšetrovanie však stále neukončili a smrť známej krásky sprevádzajú rôzne špekulácie, píše theqtimes.com.

Zdroj:Instagram/pela_lobanova

Polina na ďalší deň po svojej oslave pokračovala v hýrení. Potom si dala deň oddychu a ďalší deň si zas vyrazila do nočného klubu v Moskve. Tento večierok bol však pre ňu osudným. Sexbombe prišlo zle a tatér, s ktorým sa tam zoznámila, ju vraj odviezol k nemu domov.

O niekoľko hodín neskôr ju našiel mŕtvu vo svojej vani. Podľa sestry zosnulej jej niekto drogy podstrčil, pretože by si ich sama nedala. Muža, s ktorým mladá hviezda odišla z večierku, nepoznala.

Či je sestra mŕtvej krásky dôveryhodný zdroj, sa nedá povedať. Niektorí ľudia z ich okolia totiž tvrdia, že sa až tak v láske nemali. Čo presne predchádzalo tragédii, určí až záver vyšetrovania.

Zdroj:Instagram/pela_lobanova

Zdroj:Instagram/pela_lobanova

Zdroj:Instagram/pela_lobanova


Komentáre ( 0)