Mala to prešpekulované. Takto vojvodkyňa Meghan zakrývala tehotenské bruško

16. 10 2018 16:30 | ls
Meghan a Harry
Meghan a Harry Foto: Profimedia.sk
Meghan 4. augusta
Meghan 6. septembra
Meghan 16. júna

Teraz je jasné, prečo Meghan na niektoré oficiálne podujatia, kde kráľovskú rodinu reprezentovala, volila voľnejší strih šiat.

Pondelkovým zverejnením informácie, že vojvodkyňa Meghan čaká bábätko, sa potvrdili niekoľkomesačné dohady a špekulácie o tom, že mladá kráľovská rodinka sa čoskoro rozrastie a ďalšieho člena. Média špekulovali o jej tehotenstve prakticky od veľkolepej májovej svadby.

Kým kráľovský palác zaryto mlčal a otázky týkajúce sa tehotenstva vojvodkyne nijako nekomentoval, Meghan sa jej rastúce bruško snažila všemožne zakrývať. Je pochopiteľné, že prvé mesiace tehotenstva sa o radostnej novine ešte verejne nerozpráva, no teraz je už jasné, prečo Meghan na niektoré oficiálne podujatia, kde kráľovskú rodinu reprezentovala, volila voľnejší strih šiat.

Pre mladomanželov, ktorí v týchto dňoch absolvujú návštevu Austrálie, teraz nastal vhodný čas, vykúkajúce bruško už totiž nemožno nijako skryť. Kensingtonský palác preto informáciu, že Meghan a Harry čakajú prvé dieťatko na jar budúceho roka, potvrdil prostredníctvom sociálnych sietí.

Vo fotogalérií nájdete fotografie outfitov, ktoré v posledných mesiacoch nosila vojvodkyňa na verejnosti.

 

Komentáre ( 0)